Pořadatelé lákají na představení s Kateřinou Hrachovcovou: Už jsem odešla, neklamte diváky, zlobí se herečka

Herečku Kateřinu Kairu Hrachovcovou (48) pořádně rozohnilo konání pořadatelů představení Můžem i s mužem. Na svých sociálních sítích fanouškům vzkázala, že ačkoliv je stále vedena mezi účinkujícími, dávno už ve hře neúčinkuje. Ještě víc ji ale naštvalo, že pořadatelé nevytvořili nové plakáty a klamou tak diváky, kteří si budou myslet, že Hrachovcová v představení stále hraje, informuje Blesk.

V divadelní hře Můžem i s mužem účinkovala Hrachovcová celé čtyři roky, společně s Vandou Hybnerovou (54), Jitkou Sedláčkovou (61) a Dášou Zázvůrkovou (41), píše iDnes.

„Ráda bych Vám všem, příznivcům, přátelům, divákům společného autorského díla Můžem i s mužem oznámila, že v pokračování č. 2 již učinkovat nebudu. Vnímám jako svoji profesní povinnost sdělit Vám oficiálně, že jsem ze společně vytvořené práce/představení Můžem i s mužem po delší a zralé úvaze sama, dobrovolně, již PŘED PÁR MĚSÍCI, z několika důvodů pro mě důležitých – odešla,“ napsala Hrachovcová na svém Instagramu a jednání pořadatelů označila za klamavou reklamu.

Herečka také vysvětlila, proč se rozhodla přestat v představení účinkovat. „Situace, ve které se cítíte trvale dobře, musí dopadnout dobře. A naopak – situace, ve které se necítíte trvale dobře, nemůže dopadnout dobře… S tímto na 100% souhlasím a v rámci své duševní hygieny jsem se rozhodla pro ukončení spolupráce,“ uvedla Hrachovcová.

Nezapomněla ani popřát kolegyním hodně štěstí, ale také apelovala na prodejce lístků. „Za poctivé a správné považuji označit na veřejných sítích v prodejích Ticketstream, Ticketportal, že se jedná o zcela nové představení č. 2, oznámit nové účinkující, změnit promo materiály, ať diváci nejsou mateni a uváděni v omyl,“ dodala nakonec.

To, že Hrachovcová upozornila pořadatele na nefér jednání, ocenila i herečka Dagmar Havlová. Fanoušci pak Kateřině za příspěvek děkovali a popřáli jí hodně štěstí.

Zdroj: Instagram, blesk.cz, idnes.cz