Polonahá Kourtney Kardashian se chlubí zásnubním prstenem za milion dolarů

Kourtney Kardashian (42), nejstarší z klanu celebrit, se nedávno zasnoubila s bubeníkem skupiny Blink-182. Travis Barker (46) požádal Kardashian o ruku v hotelu v kalifornském Montecitu a navlékl jí na prst prsten navržený speciálně pro ni, píše portál Page Six. Kourtney ho hrdě ukazuje na posledních fotografiích na Instagramu. A nemá na sobě nic jiného než toto.

Přátelí se už mnoho let, přestože se o jejich románku spekuluje už velmi dlouho. Kourtney Kardashian, nejstarší ze slavného klanu Kardashian-Jenner, řekla před více než týdnem „Ano!“ hudebníkovi Travisi Barkerovi. Pár se zasnoubil v hotelu v Montecitu, a poté se vydal na slavnostní večeři s rodinou. Podle Page Six dal Travis Kourtney nádherný zásnubní prsten, který pochází z ruky Lorraine Schwartzové, newyorské návrhářky luxusních šperků.

Její snoubenec se sám aktivně podílel na návrhu díla. Zatímco oficiální vyjádření v této věci neexistuje, odborníci na diamanty odhadují, že zásnubní diamant stál kolem 1 milionu dolarů. Kourtney se ráda pochlubí svými novými šperky. Na Instagramu se objevily snímky, na nichž Kardashianka pravděpodobně nemá na sobě nic jiného než dárek od svého budoucího manžela.

Zdroj: Page Six