Podvyživená influencerka Shopaholic Nicol kvůli Survivoru ztratila menstruaci a zhubla na šílenou váhu

Reality show Survivor zanechala na svých účastnících následky. Shopaholic Nicol (32) na sociálních sítích popsala, že ji působení na ostrově stálo kila, kdy zhubla na neuvěřitelných 43 kilogramů a připadala si jako nemocná. Začala jí také vynechávat menstruace, vypadávat vlasy a potýká se s problematickou pletí.

Shopaholic Nicol se se svými fanoušky na sociální síti podělila nejenom o to, že může po příjezdu domů z ostrova jíst oblíbená jídla, ale taky o to, jak ji celá soutěž zhuntovala tělo. Při její výšce 155 cm by měla optimálně vážit minimálně 52 kilo, ona ovšem drasticky zhubla na 43 kilo.

„Když jsem se po skončení podívala do zrcadla, bylo mi úzko. Ztratila jsem svaly, zadek a prsa,“ přiznala Nicol a dodala, že se opravdu cítila jako nemocná. Na Instagramu se fanouškům svěřila i s tím, že ji na ostrově vynechala menstruace. „Menstruaci jsem měla na ostrově jen jednou a pak už jsem to nedostala. Žádná z nás,“ řekla a postěžovala si, že v tom období chtěla jíst jen pizzu a dívat se na film, ale místo toho si dala sportovní výzvu a kokos. Nedostatek jídla se jí pak projevil i na vypadávání vlasů a problematické pleti.

Svěřila se i s tím, že byla několikrát vyčerpaná psychicky i fyzicky, ale nikdy ji nenapadlo odstoupit. Na druhou stranu se jí však nestalo nic tak vážného, jako jejím mužským kolegům z ostrova. Popřela taky, že by na ostrově intrikovala, jak píše Expres.

Své negativní pocity z vyhublé postavy se Nicol rozhodla vyřešit tréninkem v posilovně. Přiznala, že kondičku nechala na ostrově, a tak se s tím rozhodla něco dělat. Snad se bude co nejdříve opět cítit dobře ve svém těle.

Zdroj: Expres, Instagram