Po populárním dabérovi Zbyšku Pantůčkovi se slehla zem

Každý zná jeho hlas, ale pokud byste ho potkali na ulici, těžko byste hádali, že jde o populárního dabéra Zbyška Pantůčka. Ten se ale od úterního večera pohřešuje!

Po populárním českém dabérovi vyhlásila policie ČR pátrání, informuje Blesk. Ta dabéra popsala jako muže střední postavy, s šedou barvou vlasů a modrýma očima. Je pravděpodobné, že se pohybuje v okolí Kolína, kde také žije. Pantůček je vysoký 175-185 cm. Pokud byste jej někde spatřili, neváhejte ihned kontaktovat linku Policie ČR na čísle 158.

Zbyšek Pantůček je nejen známým dabérem, ale tak umělcem a hercem. Nejsou mu neznámá divadelní prkna, v televizních seriálech se objevil v malých rolích, zahrál si ale také ve filmu Teroristka nebo Toman. Krom toho je Zbyšek Pantůček také pedagogem na Mezinárodní konzervatoři Praha, kde se věnuje oboru herectví.

Co  se týká jeho dabování, v Deníku Bridget Jonesové daboval postavu Marca Darceyho, kterého ztvárnil Colin Firth a byl hlasem postavy Aidena Shaw v Sexu ve městě 2. Na svém kontě má však ve skutečnosti stovky filmových a seriálových rolí, jejichž hlas si jistě vybavíte.

Zdroj: blesk.cz, TalentsRoom