Plastiková zrůda nebo UFO: Tak podle lidí vypadá Lela Vémola vedle své matky

Manželka zápasníka Karlose Vémoly si za svůj vzhled už mnohokrát vysloužila negativní kritiku. Na svém Instagramu nemá snad jediný příspěvek, pod kterým by se nehromadily hejty na její úpravami vylepšený obličej a tělo. Když už to Lela nemůže vydržet, prostě pod příspěvkem vypne komentáře.

Tentokrát to však neudělala. Lela na svůj profil nahrála fotku se svou maminkou, které tím přála k narozeninám. Děkovala jí za to, jaký je člověk, za to, že ji nikdy nezradila a vždycky se jí snažila pochopit a poradit. Velkou dávku pochopení jistě musela vyplýtvat na to, když se její dcera rozhodla pro plastiky.

Ty, podle některých lidí, Lelu spíš hyzdí. V komentářích jí to dali zase pěkně sežrat. „Maminka vypadá skvěle, ta plastiková zrůda vedle šíleně..,“ zní jeden z komentářů. „Ani ty zuby nemáte svoje, ach jo,“ běduje sledující Martina. „Maminka vypadá úžasně, za to na vás se dívat nedá.. jste jako vosková figurína,“ míní zase Petra. „Maminka je hezčí než vy. Vypadáte hrozně…..Jak ufo,“ napsal pán Václav.

Je jasné, že každému se líbí něco jiného. Ale také se říká, že všeho moc škodí. Je pravda, že nám se Lela úplně líbit nemusí, hlavně, aby se líbila svému manželovi. A zdá se, že on s jejími úpravami těla žádný problém nemá.

Zdroje: autorský text