Pizingerová ukázala svého mladého muže v posteli. „Prdelku má hezkou,“ chválí jeho zadek fanynka

Je to už dvanáctý rok, co se dala Vendula Pizingerová (51) dohromady s Josefem Pizingerem (34), který měl tehdy jen 22 let, zatímco ona téměř 40 a dvě manželství za sebou. Zná ho už od jeho devíti let, tehdy ale vůbec netušila, jak to jednou dopadne.

V manželství jim to klape, užívají si i rodičovství s dva a půlročním synkem Josefem. Občas si ale s manželem dopřejí dovolenou jen ve dvou někde v přírodě, kde to má on nejraději. Velký důraz klade také na otužování v zimě, když v pohodě vleze nahý do ledové vody. A Vendula nelení a pravidelně se pochlubí jeho mužnou figurou světu.

Hezkého mladého muže závidí Vendule Pizingerové nejedna žena a ona je na něj i patřičně hrdá. Nejnověji ho opět vyfotila nahého, když ráno vstávala a on ještě spal. „Když ráno vstanu, tak myslím na to, jak krásné je žít, milovat, dýchat a nechat se unášet životem, než se můj romantický film zrychlí a přicházejí požadavky. Takže mě někdy i sám život a kluci umí vykolejit, a tak pořád dokola, napsala máma dvou synů k tak trochu šikovné fotce, kde hrál hlavní roli Josefův zadek.

Klidná rána, když všichni její tři chlapi ještě spí, si umí jinak zaneprázdněná šéfka nadace Kapka naděje zjevně užívat a její smysl pro humor je také pověstný. Častým tématem je její manžel, kterého jí po tom všem, co v životě prožila, jistě její příznivci dopřejí. „Užívat život se musí, každá taková chvíle je k nezaplacení. Ale prdelku má fakt hezkou, byla by škoda si to nechat pro sebe,“ komentovala záběr jedna její fanynka a další přidala: „Tedy, vy se máte. Vedle takového chlapa se musí být radost probouzet. Je to fešák.“ Jiná zase napsala: „My se rádi pokocháme Adonisovým super tělem. Ať se daří, Vendulo. Láska je krásná věc.“

​No poměrně časté jsou i poznámky, zda se Vendula nebojí takto chlubit manželem. „Bála bych se ukazovat takhle svého muže, abych o něj nepřišla,“ poznamenala jedna z fanynek. Ale Pizingerová je sebevědomá žena a neobává se, že jí nějaká jiná žena Josefa přebere. „To by přece musel chtít on,“ odkazuje pochybovačům a má pravdu. Nakonec, i když se zdá být jejich domácnost nabitá sexuální přitažlivostí, neplatí to 24 hodin denně. „Můj krásný muž někdy nechává ponožky na stole a v tu chvíli je jedno, jaký má zadek. Ale na druhé straně je můj manžel fakt kus,“ nabídla hned dva pohledy na její realitu. Jistě i kvůli němu se chce i po padesátce udržovat stále ve formě, a je třeba konstatovat, že se jí to daří.

Vendula se svým mladým manželem ráda pyšní na sociálních sítích a zdá se, že i jemu lichotí pozornost žen na jejím profilu.

Zdroj: Instagram