Petra z Big Brothera: Matka dvou dětí předvedla lesbickou show, která nenechala nikoho chladným

Před osmnácti lety se v Česku poprvé objevila první řada světově úspěšné show Big Brother, a nyní se vrací ve zcela novém kabátě s druhou řadou. Moderátorem sobotních přímých vyřazovacích přenosů je Míra Hejda, a diváci rozhodují o osudu obyvatel domu hlasováním prostřednictvím speciální aplikace. Celkový vítěz si odnese 2,5 milionu korun. Jedním z výrazných účastníků je Petra (46), která se ukázala jako neotřelá osobnost.

Na první pohled může Petra působit jako svůdnice s drsnějším chováním, ale tento dojem je zkreslený. Skutečná Petra je laskavá a milující žena, kterou opravdu rozhněvá pouze nepořádek v domácnosti. Má dvě děti, je vdaná a pochází z Vyškova, kde se věnuje pole dance a cvičení. Už po prvním odvysílaném díle je jasné, že si někteří diváci Petru oblíbí, zatímco jiní ji budou vnímat jako příliš extravagantní a divokou pro svůj věk.

Petra je posedlá čistotou, což by jí v domě Big Brothera mohlo přinést určité potíže. Šestnáct obyvatel domu je pod neustálým dohledem 58 kamer 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Během svého pobytu budou soutěžící plnit různé úkoly, které budou následovat odměnou nebo trestem.

První epizodu show odvysílala TV Nova v úterý 14. listopadu ve 22:50, a další díly budou k dispozici na Nova Fun vždy ve 21:45. Diváci mohou nyní sledovat živé vysílání z domu Big Brothera denně na Voyo mezi 16:00 až 18:00. Všichni s napětím očekávají, jak se diváci postaví k různorodé skupině lidí, která se ve vile utvořila. Petra, matka dvou dětí, majitelka salonu krásky a talentovaná tanečnice, patří mezi výrazné postavy, které budou bojovat o pohádkový výhru ve výši 2,5 milionu korun. Její vystoupení s taneční skupinou Wild Cats naznačuje, že Petra je skutečně divoká a talentovaná.