Petra Paroubková se připojila do klubu padesátnic. Ráda by se přestěhovala do Řecka

Sympatická Petra Paroubková, exmanželka premiéra Jiřího Paroubka, nedávno oslavila své padesáté narozeniny. Věk by sympatické blondýnce hádal ale málokdo. O čem si zasnila na svých narozeninách?

Nejen, že je Petra Paroubková půvabná, má perfektní postavu a pyšní se mladistvým vzhledem. Je také ale velice úspěšná a dokonce mluví i plynule řecky! A i když s Jiřím Paroubkem Petra už pár netvoří, přesto si z manželství odnesla něco krásného. A to dnes již čtrnáctiletou dceru Margaritu, na kterou je maminka mimořádně pyšná, připomíná Kafe.

Petra se sice na veřejnosti příliš neobjevuje, ale pokud byste se po blondýnce sháněli, najdete ji u plaveckého bazénu. Její dcera je totiž velice talentovanou plavkyní.

„Jsem ráda, že sportuje, má super oddíl, kamarády, trenéry, to je důležité. Uvidíme, zda z toho něco bude, to není podstatné,“ dodala.

Petra, která na konci léta oslavila své padesátiny, si z tohoto milníku rozhodně nic nedělá. Naopak se řadí k ženám, které berou stárnutí jako přirozený koloběh života a žádné přehnané plastické zákroky rozhodně neplánuje. Stejně tak jako se nekonala žádná přehnaná oslava Petřiných kulatin. Jak sama prohlásila, není slavící typ.

„Věk je sice jen číslo, ale předstírat v padesáti, že mi je dvacet, se mi zdá legrační. Možná i proto nemám žádné kosmetické úpravy, ani plastické operace. I když je neodsuzuju. Je to volba každého z nás, co se svým tělem uděláme. Já používám kvalitní bioceutickou kosmetiku, na kterou nedám dopustit,“ prozradila Petra pro Aha!, co stojí za jejím mladistvým vzhledem.

Ta si také navíc ještě zavzpomínala na své milované Řecko. S bývalým manželem zde měli nějakou dobu  svůj dům. V Řecku dokonce pracovala jako delegátka. Nyní doufá, že se do Řecka vrátí ještě jednou a to už nastálo.

„Doufám, že zpátky odjedeme co nejdříve, snad jednou zůstanu v Řecku i napořád. Mám tam rodinu, líbí se mi místní počasí a také moře. Je to nesmírně příjemné, moci se jít po práci, třeba v pět odpoledne, vykoupat,“ dodala na závěr.

Petře držíme pěsti, aby se jí její sen splnil.

Zdroj: Kafe.cz, ahaonline.cz