Petr Pavel ukázal skvělou fyzičku. Sjížděl peřeje roudnického kanálu. Podle lidí se zbytečně předvádí a za státní peníze

Nově zvolený prezident Petr Pavel už českému lidu mnohokrát dokázal, že fyzičku má na rozdíl od předchozího vládnoucího prezidenta Miloše Zemana vynikající. Dojel z Prahy až do Německa na motocyklu a nyní se rozhodl sjíždět peřeje roudnického kanálu!

Jeho úspěšný sjezd je samozřejmě natočen na video a deník Blesk se s ním pochlubil na sociálních sítích. Lidé tak mohli online vidět, jak zdatný nový prezident je. Možná právě proto, že býval vojákem, má skvělou fyzickou kondici a na sjezdu naprosto zaválel.

Petr Pavel se totiž v neděli rozhodl podpořit talentované mladé sportovce, kteří na mistrovství světa juniorů a závodníků do třiadvaceti let sjížděli divokou vodu. Společnost mu při osobní podpoře a následném sjíždění řeky dělal Tomáš Slovák, který je známý šestinásobný mistr světa.

Ačkoliv se jednalo o báječné gesto a sportovcům určitě zvedlo jejich morálku i touhu vyhrát, lidé však Petra Pavla příliš nepodpořili a naopak se do něj na sociálních sítích pustili. Mnozí by předpokládali, že poté, co bylo Zemanovi vytýkán jeho fyzický stav budou nyní za zdatného prezidenta nadšení a zatleskají mu za takový výkon ve stoje, to se však nestalo.

Fyzičku má evidentně dobrou, ale to je vše. To stačí možná vojákům, ale funkce prezidenta vyžaduje mnohem více.

Co se pořád předvádí? Kdo je na něj zvědavej, a proč nesedí na hradě a něco nedělá?

Neměl by takhle blbnout. Kdyby radši seděl na hradě a pořádně pracoval. Je toho tolik, co se musí udělat a on si plave ve vodě za státní peníze. A ještě tomu říkají práce.

Kdy vůbec pracuje? Pořád se někde ukazuje, někoho podporuje, a stát se asi vede sám.

A co si o jeho krasojízdě na peřejích myslíte vy?

Zdroj: Blesk, Facebook, autorský článek