Perfektní dvojka. Dcera slavné Reese Witherspoon vypadá, jakoby mamince z oka vypadla

Jako by jí z oka vypadla! Slavná herečka Reese Witherspoon (47) nepatří mezi hvězdy, které své děti před veřejností skrývají. Naopak. Chlubí se jimi na sociálních sítích a například svou krásnou dceru Avu (23) bere na veřejnost. Nedávno je paparazzi vyfotili na ulici a připomínaly spíš dvě sestry než matku s dcerou!

Je to nádherná dvojka! To musí být při pohledu na herečku Reese Witherspoon a její dceru Avu každému jasné. Před několika dny se společně objevily v ulicích a užívaly si dámskou jízdu. Nejprve si společně pochutnaly na obědě, pak si odběhly do několika obchodů a nakonec si pochutnaly na zmrzlině.

No řekněte sami, která je která?

Asi málokoho překvapí, že neunikly pozornosti paparazzi. Obě měly na sobě zajímavé outfity, které jim opravdu slušely. Zatímco Ava zvolila černou barvu, Reese si oblékla bílou. V šortkách předvedla své nohy a šmrnc jí dodal i stylový klobouk. Při pohledu na ni zní neuvěřitelně, že v březnu oslavila 47. narozeniny.

Reese Witherspoon v současné době prochází těžkým obdobím. Zrovna nedávno vyšlo najevo, že se jí po 12 letech rozpadlo druhé manželství. S prvním manželem – hercem Ryanem Phillippe se rozvedla po 9 letech a má spolu dceru Avu a syna Deacona (19). Svému druhému manželovi, kterým je rovněž herec Jim Toth, porodila syna Tennesseeho (10).

Zdroj: Pagesix.com