Pavel Šporcl (49) prošel velkou změnou. Za měsíc zhubl 12 kilo

Jeden z našich nejslavnějších houslistů, Pavel Šporcl, se chystá na svůj velký narozeninový koncert. Padesátku chce oslavit se svými fanoušky v pražské Lucerně. V polovině února o tom informoval na svém instagramovém profilu. Nejenže svým fanouškům zahraje na svoje netradiční modré housle, převede se také v úplně jiném těle.

A to doslova. Pavel totiž dokázal to, o co se snaží snad všichni silnější lidé světa. Zhubnout. Houslista navíc zhubl úžasných 12 kilo a to za pouhý měsíc, píše časopis Blesk. Redakci samozřejmě zajímalo, jak toho docílil. Podle informací Pavel radikálně změnil svůj jídelníček, dokonce neuvěřitelných 168 hodin (7 dní) držel půst.

Když se podíváte na umělcovy straší fotky, je vidět ohromný rozdíl. Pavel měl vždycky trochu buclatější tváře, teď však působí spíš propadle. „Do dnešního dne jsem zhubnul za 4 týdny přes 12 kg, dietu jsem držel nejen doma, ale i na koncertech v Pákistánu či na dovolené v Itálii,“ prozradil Pavel časopisu Blesk. Se smíchem dodal, že tolik, jako teď, vážil naposledy na konzervatoři. Přiznal se, že pro změnu svého životního stylu se rozhodl jednak kvůli věku, a také kvůli chystanému koncertu.

Svým hubnoucím procesem se Pavel chlubil také svým fanouškům na Instagramu. V polovině března byl na lyžovačce v Alpách, kde dietu poctivě dodržoval. Jedl jen zeleninu, maso a vajíčko. „A už jsem shodil hodně kilo. Jsem úplně jiný člověk,“ napsal Pavel k fotografii, na níž je zakousnutý do zeleniny připomínající brokolici.

Jeho fanoušci se shodují, že mu to jen prospělo. Za Pavlovu změnu je ráda i jeho manželka Barbora Kodetová. Radši prý ať investuje do sebe, než aby honil mladé holky.

Zdroje: Blesk, Instagram