Patricie Pagáčová zkouší s dcerkou něco nového. Začala s ní jezdit na kole

Herečka Patricie Pagáčová bude mít zanedlouho doma už dvouletou malou slečnu. Děti v tomto věku jsou nejvíc zvídavé, chtějí všechno zkoušet sami, všechno je baví jen chvíli a vymýšlet neustále něco nového je mnohdy těžké. Patricie proto vsadila na sport. Pořídila si dětskou sedačku na kolo a testování mohlo začít.

Bylo to však těžší, než se předpokládalo. Patricie se v jednom ze svých nedávných příběhů svěřila, že Bibi se do sedačky vůbec nechtělo, dokonce i odmítala nasadit si helmu na hlavu. Příklad ze své matky si tedy rozhodně nevzala. Herečka to však vyřešila velmi jednoduše.

Sama jela na kole s prázdnou sedačkou a Bibi jela vedle ní na odrážedle, aby viděla, že se nemusí ničeho bát. Když ji po chvíli znovu zkusila do sedačky posadit, beze řevu se to stejně neobešlo, ale po pár minutách jízdy malá sama ztichla, začala se dívat po okolí a vlastně si jí to zalíbilo. Je jasné, že Patricii spadl kámen ze srdce, protože jet po ulici se řvoucím a vzpouzejícím se dítětem není rozhodně nic moc.

No a včera se Patricie svým fanouškům pochlubila úspěšným prvním cyklovýletem, který podnikla jen ona a Bibi. „Tentokrát helma i nasedání bez řevu a hysterie a zcela dobrovolně! Jupí! Tak doufám, že už to bude v tomhle duchu vždycky. Mega mě to bavilo,“ okomentovala Patricie rozesmátou fotku. Její fanoušci jí to velmi přejí. Fanynka Radka si všimla, že Bibinu helmu zdobí populární obrázky králíčka Binga, což Patricie vysvětlila tak, že tyto nálepky byly to jediné, proč si malá helmu nechala nasadit.

Jaro je pro výlety na kole jako stvořené, protože ještě není tak horko, aby byl člověk hotový hned po prvním kopci. Patrici proto přejeme mnoho slunných dní, aby si s dcerkou mohla výlety pořádně vychutnat, a hlavně opatrně!

Zdroje: Instagram, autorský text