Patricie Pagáčová nostalgicky zavzpomínala na svou roli v seriálu Ranč u Zelené sedmy. Uběhlo od ní už dlouhých 23 let

Rodinný komediální seriál Ranč u Zelené sedmy měl svoji premiéru už v roce 1998 a poslední 3. série se v České televizi vysílala v roce 2005. Seriál, který se točí kolem rodinky Kudrnových se bohužel už nevysílá, i když svého času bavil celé domácnosti. Vyšly dokonce i knihy, ve kterých jsou použity fotky právě ze seriálu. Svoje místo v něm získala i tehdy asi dvanáctiletá Patricie Pagáčová, dříve Solaříková.

Patricie na svém Instagramu uspořádala nostalgické okénko, v rámci kterého ve svých příbězích sdílela několik archivních fotek z natáčení seriálu z pera Evy a Iva Pelantových. Iva Pelanta tento příběh napadl, když se odstěhoval na starý statek. Každý den tam prožíval spoustu nových dobrodružství, a tak se rozhodl je hodit na papír. Jeho manželka se dokonce stala předlohou pro paní Kudrnovou.

„Tak já našla knížky “Ranč U Zelené sedmy”. Můj první seriál, rok 2002. Ach, to je nostalgie, to jsou vzpomínky… a ta moje “kérka”? Asi Bravíčko, viď?“ okomentovala Patricie fotku výše. Ve svém příběhu pak sdílela fotku z roku 2000, kterou přirovnala k pravěku a kde ještě byla blondýnka. „… to je 23 let!“ žasla herečka nad tím, jak čas neúprosně letí. Nostalgické okénko uzavřela společnou fotkou herců, mezi kterými byla Milena Steinmasslová, Jana Štěpánková, slovenský herec Miroslav Noga nebo Lubomír Kostelka.

Patriciini sledující se v komentářích shodují, že se vůbec nezměnila a že by se na seriál znovu rádi podívali. Jistě si vzpomenete na skvělou hlášku ironické babičky Kudrnové, že by děti neměly pojmenovávat něco, co se později sní.

Zdroje: redakce, autorský článek, Instagram