Patricie Pagáčová radí lidem, aby sociální sítě nebrali příliš vážně. Nic není tak dokonalé, jak to vypadá, tvrdí herečka

Sociální sítě dnes zabírají velkou část našich životů. Spousta problémů se řeší právě na nich, ale slouží také k dobrým věcem. Příkladem mohou být charitativní sbírky Nikol Leitgeb (Štíbrové), které pořádá právě na svém Instagramu. Ve většině případů ale právě Instagram nebo i Facebook slouží ke sdělování něčeho lidem. Patricie však upozornila své sledující na to, že ne vždy sdílená fotka je v souhře s realitou.

Patricie se o svůj účet velmi dobře stará. Její příspěvky jsou vesměs pozitivní, vysmáté nebo úsměvné. Lidé se často podivují nad tím, jak je možné, že je stále tak energická, usměvavá a tak podobně. Patricie proto už několikrát přiznala, že když jí zrovna není do smíchu, je smutná nebo vyčerpaná, tak to přece nebude sdílet veřejně. O to nikdo nestojí.

Teď však udělala výjimku a sdílela, na první pohled, velmi roztomilou fotku. Na ní je ona s manželem Tiborem na procházce na dovolené po nábřeží, jak tlačí kočárky (ve druhém byl syn Davida Gránského) a u toho se objímají pažemi. Fotka je pořízena z pohledu na jejich záda, takže nejsou vidět jejich výrazy. „Tady se třeba romanticky neprocházíme po Bodrumu, ale usmiřujeme se po hádce kvůli úplný hovadině. Na druhou stranu, zaplaťpánbůh, že se hádáme jen kvůli hovadinám,“ okomentovala fotku Patricie.

Jejím hlavním posláním celého příspěvku je doporučení, aby lidé sociální sítě nebrali příliš vážně. „Každý chce mít na IG hezký fotky a tvářit se, jak je všechno dokonalý, ale nikde není nic dokonalý. Nezapomínejte na to a soustřeďte se na vlastní štěstí… Vyprdněte se na to, jak skvěle vypadá něčí život na Instáči, ona to fakt dost často nemusí být pravda. Konec moudra!“ zakončila Patricie s tím, že právě na této fotce si ze zad vyretušovala pupínek, protože ji tam štval.

V komentáři později dodala, že tuto fotku udělal David Gránský, který si se svou manželkou Nikolou odskočili na zmrzlinu, a velmi se nad jejich dohadováním bavili. Nicméně, Patriciini sledující takový příspěvek velmi ocenili. A my se přidáváme!

Zdroje: Instagram, autorský text