Patricie Pagáčová poprvé upřímně: Jedno dítě mi stačí

Pětatřicetiletá herečka a příležitostná moderátorka Patricie Pagáčová je maminkou téměř tříleté dcerky Bibiany. Už několikrát se svěřila, že její výchova je občas trochu složitá, protože holčička je jako pytel blech. V rozhovorech se pokaždé nevyhnula otázce na druhé dítě, na kterou však reagovala slovy, že to zatím není na pořadu dne.

Zpravodaj iDnes ale přinesl zprávu, která se týkala hlavně hereččiny kariéry. Od té doby, co opustila nekonečný seriál Ulice, snaží se svou škatulku Terezy Jordánové překonat. Je ráda, že jí režiséři obsazují do rolí, které se od Terezy trochu liší. Patricie tu a tam vezme i práci moderátorskou, i když v tom si není úplně jistá.

A jako vždy se konverzace stočila i k její rodině a možnému druhému potomkovi. „Budu upřímná, jedno dítě mi stačí,“ řekla zcela otevřeně herečka. Malá Bibi zřejmě podědila herecký talent po mamince, protože se prý ráda předvádí. „Zpívá, dělá blbiny, takže to trošku smrdí šoubyznysem,“ přiznává Patricie. Hlavní rozhodnutí o její budoucnosti ale nechá na ní.

Tím, že je Bibi tak temperamentní, dává Patricii trochu zabrat. Patricie už ale spoustu věcí neřeší a spíš jen přihlíží a nechá dceru zkoušet, co dokáže. „Zrovna koukám na dítě, jak zas visí na nějakým zábradlí a přemýšlím, jestli se tam mám rozběhnout nebo doufat, že si nerozbije kokos,“ napsala herečka před dvěma dny na svůj Instagram a přiložila usměvavou fotku.

A podle toho, co jí v komentářích psali její sledující, jsou ty holčičky daleko větší raraši, než kluci.

Zdroje: iDnes, Instagram