Patricie Pagáčová má o vánočních dárcích pro dceru jasno: Jeden dárek od každého

Vánoce jsou doslova za dveřmi, a to znamená čas pohody, klidu, pohádek a času stráveného s rodinou a nejbližšími lidmi. Jenže je to taky příležitost tyto lidi obdarovat. Zatímco někteří se každý rok snaží zavděčit něčím výjimečným, jiným lidem stačí i maličkost.

Velmi těžké je kupovat dárky pro děti. Děti mají rády hračky, ale problém je, že ne každá je zaujme na dost dlouhou dobu. Proto je lepší vybírat nějaké kreativní, které tomu dítěti i něco předají. A vůbec nejlepší je to s množstvím dárků moc nepřehánět. Takové mantinely pro svou rodinu nastavila i herečka Patricie Pagáčová.

Patricie má totiž dvouletou dcerku Bibianu a na letošní Vánoce se už moc těší. O dárcích pro ni ale má velmi jasnou představu, hlavně o jejich počtu. „Letos už jsem se snažila redukovat aspoň ty pro Bibi, protože jak je nás moc, tak už jeden od každého stačí. Doufám, že to všichni dodrží, protože to dítě si to neužije, je to škoda peněz a rozmazlování,“ prohlásila Patricie v rozhovoru pro web Super.

Nejpočetnější rodinu má její manžel Tibor, kam se všichni tři (možná pět, když budeme počítat i psí členy rodiny) vydají na první svátek vánoční. „Je to jen o tom, že se člověk musí zabalit a přemístit. Ale jak už jsme u tchyně, tam už mě čeká gauč, pohádky a cukroví,“ libuje si Patricie, která letos ani nepekla cukroví, ani neměla moc práce s předvánočním úklidem. Bydlí totiž v rodinném domě s dalšími příbuznými, takže na to měla lidi.

Zdroje: Autorský text, Super