Patricie Pagáčová koupila apartmán na Tenerife. Bude ho pronajímat

Čtyřiatřicetiletá herečka Patricie Pagáčová se minulý měsíc přidala k několika našim slavným tvářím, které jsou vlastníky luxusního domu na pláži. Konkrétně se jedná o ostrov Tenerife ve Španělsku, kde má sídlo už třeba Marek Ztracený, Alice Bendová nebo Michal David.

O svém novém domě se Patricie rozpovídala v rozhovoru pro web Expres, jehož redakce ji zastihla na tiskové konferenci televize Nova. Tam Patricie reprezentovala seriál Ordinace v Růžové zahradě 2, píše portál televize Nova. Herečka se svěřila, že nový dům koupila už v červenci po červnové prohlídce. V srpnu tam navíc rodinka Pagáčovic stráví nějaký společný čas a od podzimu by měl být volný k pronájmu.

„Volný bude možná už koncem léta. My tam plánujeme být do půlky srpna a pak už to bude volné. Pak se tam znovu chystáme v listopadu, kdy budu mít po premiéře, to bychom rádi třeba na týden zase přijeli,“ prozradila maminka dvouleté Bibiany. A jelikož je ostrov velmi oblíbený u našich celebrit, redakci zajímalo, jestli už ví, koho bude mít za souseda.

To netuším. Ale byt mám díky Alici Bendové, ona si ho původně vyhlédla pro sebe, ale nakonec řešila jiné nemovitosti, tak ho koupit nemohla a přenechala mi ho. Měla jsem štěstí, protože jinak se tam na podobné koupě docela dlouho čeká,“ řekla herečka, která momentálně tráví prázdniny se svou rodinou, svými rodiči, sestrou a jejími dětmi na Sázavě.

Dále mají v plánu jet na Slovensko, kde mají chatu rodiče jejího manžela, jak řekla pro televizi Nova. To si naplno užijí, protože tam není žádný signál. S dovolenou u moře se ale ještě počítá.

Zdroje: Expres, TV Nova