Patricie Pagáčová (34) dostala opět další dotaz ohledně druhého dítěte. Raději knihu, reagovala herečka

Patricie Pagáčová patří mezi ty ženy, které se maminkou staly až okolo třicítky. To je pro některé ženy starší generace téměř nepřípustné, a tak se těchto maminek ptají na druhé dítě sotva vyjdou z porodnice. Patricie nebyla výjimkou. Její nejčastější odpovědí bylo, že pokud se to stane, tak to tak bude, a pokud ne, svět se z toho nezboří.


Už loni v září se herečka k častým dotazům na druhého potomka vyjádřila na svém Instagramu. Oblékla si tričko s nápisem „Tvl ne, nejsem těhotná“ a prohlásila, že by spíš potřebovala trochu jiné, a to s nápisem „Nevím, kdy budeme mít druhé!“. „Jsem ráda, že jsem ráda takhle s jedním. A jestli to má přijít, přijde to. Až na to bude správná doba,“ dodala herečka, která už měla otravných dotazů dost.

Zdá se, ale že toto prohlášení se nedostalo ke všem. Redakce deníku Aha se zkusila zeptat znovu při křtu knihy Cukrařinka, pečeme s láskou. Tu napsala cukrářka Andrea Burešová Lišková a Patricie si na akci odskočila od výchovy téměř dvouleté dcerky Bibiany. Už několikrát o ní prohlásila, že je jako pytel plný blech, ale mateřství si užívá. Nicméně druhé dítě s manželem Tiborem neplánují.

„Ne děkuji, radši knihu,“ cituje hereččina slova deník Aha. „Samozřejmě kdyby se to stalo, tak se to asi stane, ale ne že bych teďka úplně toužila po druhém dítěti,“ řekla bývalá hvězda nekonečného seriálu Ulice. Před měsícem se Patricie s manželem a dcerou vrátili ze slunné Srí Lanky, kde strávili nádherné 3 týdny.

Patricie často ukazuje malou Bibi ve svých příbězích na Instagramu a dokazuje, že holčička je opravdu velmi aktivní. V posledním příběhu jste mohli vidět, jak si Patricie postavila krásný lego byteček, a Bibi přišla a bez rozmýšlení zbořila jednu zeď. Mamka si zkrátka nemůže ani v klidu hrát.

Zdroje: Aha!, Instagram