Partnerka Martin Chodúra terčem zesměšňování. Fanynka jeho partnerce doporučila nová víčka. Zpěvák zasáhl!

Od doby, kdy se zpěvák Martin Chodúr stal vítězem první řady Česko Slovenské SuperStar, uplynulo už čtrnáct let. Pokud ale patříte k těm, kdo má na oblíbeného hudebníka zálusk, máte smůlu. Ten už několik let tvoří spokojený pár po boku své partnerky Ivony.

Účinkování v populární televizní show pomohlo Martinovi v jeho kariéře. A v té se mu daří doposud. Stejně jako v osobním životě. Už několik let žije spokojeně po boku své partnerky Ivony, se kterou má syna Martínka. Zdá se, že Chodúr žije opravdu vysněným životem. Ale i ráj není ideální.

Ivona Selníková, která to dala se sympatickým zpěvákem dohromady už v roce 2010, se stala trnem v očích několika fanoušků. Je totiž o 17 let starší než její partner. A na úkor toho hojně pár čelil různým výhružkám a posměchu. A servítky si se spokojeným párem opravdu nikdo nebral.

Když Chodúr popřál k narozeninám Ivony společnou fotografií, hned se pod ní objevily nemístné komentáře.

„Maminka by si mohla dát udělat víčka,” ozvala se v komentářích jedna žena. Své vyvolené se ale Martin jako opravdový gentleman ihned zastal.

„Ivonka má takto víčka přirozeně od dětství a mně se to náhodou velmi, velmi líbí! Poprosím vás o slušnost. Nevadí, že jsme na internetu. Z očí do očí byste jistě mluvila jinak!”

Nicméně pár si z podobných posměšků nic nedělá. Jak se zpěvák nechal několikrát slyšet, věkový rozdíl v jeho životě nehraje vůbec žádnou roli. Láska je totiž silnější než virtuální nenávistné komentáře, které nemají žádnou váhu.

Zdroj: Instagram