Paľo Habera vyděsil fanoušky: Poslal vzkaz z nemocnice po operaci

Slavný slovenský zpěvák Pavol Habera (60) vyděsil fanoušky fotkou z nemocnice, na které má obvázanou nohu. Zpěvák ale vysvětlil, že se o žádný akutní úraz nejedná, nicméně dlouho sportem namáhané koleno zkrátka už muselo pod kudlu!

Habera se ve svém volném čase rád věnuje sportům všeho druhu. Se svými sledujícími na Instagramu se například nedávno pochlubil tenisovým zápasem se svým pěveckým kolegou Benem Cristovaem (35).

Jenže po dlouhých letech sportování začíná Habera pociťovat, že stárne a jeho tělo už toho nezvládá tolik co dřív. „Plánovaná odstávka,“ napsal zpěvák k fotce operovaného kolena. Vysvětlil také, že nějakou tu dobu se neobejde bez berlí a péče své manželky. Pro aktivního Haberu je ale nařízený odpočinek hotovým utrpením a nemůže se dočkat, až mu lékaři opět povolí vrátit se do práce a ke sportu.

Fanoušci v komentářích nejprve vyjadřovali obavy z toho, co herce čeká. „Když jsem viděla tu šipku, myslela jsem si, že jdete na amputaci! Hlavně ať se vám to brzy zahojí,“ napsala pod fotkou jedna ze zpěvákových fanynek. Hodně zdaru Haberovi popřáli i slavní kolegové, například modelka Tereza Maxová nebo český zpěvák Matěj Ruppert.

Zdroj: Instagram