Pagáčovi a Gránští vyrazili na společnou dovolenou, trable začaly už na letišti. Když ale děti usnou, tak si užívají

Patricie Pagáčová s manželem Tiborem a dcerou Bibi vyrazili na dovolenou do Turecka, a ne sami. Vzali s sebou i rodinu herce Davida Gránského – jeho manželu Nikolu a syna Matea. Společná dovolená má tu výhodu, že si mohou navzájem pohlídat děti.

Patricie má cestování ráda, je už v něm docela zběhlá. Ale i tak zkušenému člověku se může stát, že se při odbavení postaví do špatné fronty. To se jí a její rodině právě stalo. Svým sledujícím o tom řekla v nedávném příběhu na Instagramu. No a aby toho nebylo málo, David Gránský si zapomněl doma cestovní pas, tak na něj musel čekat.

Nakonec ale všechno dobře dopadlo a všichni se do Turecka v pořádku dostali. Patricie se během včerejší noci a dneška svým sledujícím pochlubila několika videi a fotkami z dovolené. Například sdílela vysmátou fotku z moře spolu se svým manželem a dcerkou. Co ale asi fanoušky nejvíc pobavilo, bylo krátké video z dílny Davida Gránského, který ukázal, co se děje, když děti usnou.

No prostě si užívají! Video Davidovy fanoušky velmi pobavilo. Jedna fanynka v komentáři napsala, že její dceru by ale vzbudilo i to cinkání skleniček. Patricie toto video sdílela ve svém vlastním příběhu, načež ho okomentovala slovy: „A s těmahle lidma my tady jsme.“

Nezbývá než všem popřát krásnou dovolenou a hlavně ať se ve zdraví vrátí zpět.

Zdroje: Instagram, autorský text