Otevřená zpověď Hanychové! Její vstřícný krok Soukup zamítl. Je v takovém stavu, že by nejraději skočila pod auto!


Takový krutý konec vztahu s Jaromírem Soukupem (54) nečekal snad nikdo, včetně samotné Agáty Hanychové (38). Pokud její četné vztahy, kde nevznikly žádné závazky, ukončila s lehkostí, aby se hned vrhla do dalších, se Soukupem stihla během prvního měsíce počít dceru. Asi ani jeden z nich nečekal tak rychlý rozchod, navíc v tak nepřátelské atmosféře. Začal boj o Rozárku a Soukup jako ostřílený právník dosáhl dočasného opatření a má dcerku polovinu měsíc u sebe, což Agáta snáší jen těžko.

Propírat soukromý život se ne vždy vyplácí, i když to Agátě Hanychové zajišťuje velkou sledovanost jejího instagramového profilu. Nedávno se přiznala, že kvůli psychickým problémům z krachů jejích vztahů navštěvuje psychoterapeutku a nejmenovaný zdroj její stavy popsal velmi barvitě. Prý má velké výkyvy nálad, ba někdy je až úplně mimo, Soukupovi dělá scény při předávání dcerky a ničit ji má psychicky i finančně to, že s ním prohrává soudy.

No Agáta pro Extra.cz tyto hororové zprávy o svém zhroucení popřela. „Jsem si o sobě přečetla, že mám velké výkyvy nálad. Trošku mě to pobavilo. Naopak, snažím se zůstat úplně v klidu. A to především kvůli svým dětem. Mnohem klidnější bych ale byla, kdybych finance, které aktuálně investuji do sporu s tatínkem Rozárkou, mohla investovat do její budoucnosti. Bohužel se ale nemůžeme na její péči domluvit, ačkoli jsem udělala velmi vstřícný krok a navrhla jsem mimosoudní dohodu,“ vyjádřila se s tím, že by chtěla místo dopisování přes jeho právníky řešit raději společně blaho jejich dcery, ale od něj se odpovědi nedočkala. Ale přiznala, že přece spolu alespoň jako tak komunikují, když je Rozárka u otce, ten Agátu informuje o tom, jak se má.

Přesto Agáta stejně snáší jen těžko, že je v podstatě každý druhý den bez dcerky. „Já vím, že každé dítě potřebuje i tatínka, ale pro mě je to bolestivé. Jistěže bych nejraději někdy skočila pod kola toho auta, ale musíme to zvládnout,“ svěřila se o pocitech při předávání miminka. Přiznává, že Soukup přesně dodržuje dobu, kdy přichází pro dcerku i když ji předává.“ Já se bojím, abych neřekla něco špatně. Ale bohužel, jsem i o víkendu bez Rózy od 10 do 18 hodin. Na noc se vrací. U tatínka přes noc být nesmí, to soud naštěstí zakázal,“ vysvětlovala jejím fanynkám, jako u nich tato „střídavka“ funguje. Je to tvrdá daň za nerozvážnost počít dítě během prvního měsíce vztahu, kdy ještě oba zaslepení vášní neměli zcela představu o tom, jak bude vypadat společný život.