Otevřená válka mezi Jiřím Krampolem a Zuzanou Bubílkovou: Poslal ji do…

Jak mohou být v dnešní době křehké vztahy ukázali herec, moderátor a bavič Jiří Krampol (83) a moderátorka Zuzana Bubílková (69). Ti se ještě před pár týdny zdáli být nerozlučnou dvojicí, avšak stačilo jedno společné představení a všechno je jinak.

V létě tohoto roku byste možná nenašli spokojenější moderátorskou dvojici. Krampol a Bubílková společně vystupovali v pořadu Pod zakrytým úsměvem, kam si zvali různé zajímavé hosty a kolegy z branže. Jeden na druhého pěli chválu a dokonce plánovali i pravidelné natáčení speciálu na tuniském ostrově Džerba.

Vše se ale změnilo ve chvíli, kdy se po natáčení, které probíhalo na farmě, dostal herec do nemocnice s těžkým zápalem plic. A zatímco bojoval o život, jeho okolí vydalo informaci, že za jeho onemocnění může ona a Jiří už s ní dál nikam jezdit nebude. Proti tomu se ale Zuzana těžce ohradila.

„Zrovna teď, když je na přístrojích, sotva dýchá a tahají ho z druhého břehu, nechci přilévat olej do ohně. Ale ukazovat na mě, že právě kvůli mně se nastydl, to je od těch lidí kolem něj o to sprostější. V tomhle jsem nevinně. Na naše společné vystoupení, kde se mohl nachladit, chtěl jet on sám. Bylo to na farmě u jakéhosi kamaráda zpěváka Karla Bláhy a Jirkovi osobně záleželo na tom, aby tam byl. Opravdu si vyprošuji, aby mě z toho někdo obviňoval. Jirka od rána do večera také jezdí po různých návštěvách, restauracích a podobně. Nedokáže být pět minut doma sám. Měl by si udělat pořádek ve svém vlastním životním stylu. Ale ani já s ním už nechci dál jezdit. Je to oboustranné,“ řekla pro magazín extra.cz

Ke svému vyjádření ještě dodala, že to byla právě ona, kdo ho celou dobu brzdil, aby se tolik nepřepínal, zvláště po tom, co dostal první záchvat kašle. Prý na ni ale jenom řval co si to dovoluje a za každou cenu trval na svém. Společně se tedy dohodli, že do konce roku dojezdí nasmlouvaná představení a poté svůj pracovní vztah ukončí.

Jenomže mezitím se Jiří zotavil a jen co se dostal z nemocnice, vyjádřil se pro extra.cz dost ostře k celé situaci také.

„Doktoři tu nechápali, jak se Bubílková vyjadřovala v televizi a v novinách. Vyprávěla tam nějaké o mně diagnózy, přitom jsem s ní nemluvil…Se Zuzanou Bubílkovou nebudu vystupovat už nikdy v životě. Tenhle typ pořadu už ani nechci dělat. Vadí mi. Zuzana Bubílková je chytrá a to, co dělá, dělá dobře, ale já s ní vystupovat už nechci. S ní opravdu už ne. A nebudu se už o ní v budoucnu ani bavit…Představovala si to tak, že bude direktor, který mě bude buzerovat. Dostala třeba hysterický záchvat, tak na mě začala řvát, že jsem debil a idiot a že se nenechá okrádat, že to je ona, kdo všechno vymýšlí. Já jí na to mohl říct jen jedno: Jdi do p**ele, Bubílková. To říkala o Miloslavu Šimkovi taky, že za vším stojí ona sama. Přitom to byl nesmysl,“ říká a dodává ještě, že na ženu by nikdy nekřičel a že to byla prý jen ona, kdo dostával hysterické záchvaty.

Je škoda vidět tyto dvě oblíbené stálice českého showbyznysu v podobné mediální přestřelce a kdo ví, jaká je nakonec pravda. Každopádně je jasné, že od nového roku uvidíme oba pokračovat ve svých vlastních projektech, brzy se na jejich spor nejspíše zapomene a oba nás budou bavit každý po svém.

Zdroj: extra.cz, ahaonline.cz