Ostrá slova, Bočanka zuří vzteky. Kolem jejího pozemku lidé nechávají nepořádek. Dcera Márinka si dokonce o střep pořezala nohu

Oblíbená herečka a starostlivá matka Mahulena Bočanová roky navštěvuje svou chatu na Slapech. K té patří také molo, u kterého vyvěšuje ceduli s nápisem soukromý majetek. Přesto místo ale někteří lidé neustále znečišťují. Herečce ale už došla trpělivost.

Oblíbenou chatu, kam Mahulena velice ráda jezdí se svou dcerou Márinkou, navrhl její otec a architekt Jan Bočan, připomíná Blesk. Objekt postavil vlastníma rukama. Součástí pozemku je i soukromé dřevěné molo, ale někteří lidé neberou v potaz fakt, že na molo nemají vstupovat. Herečka v jeho okolí a na něm samotném neustále nachází nějaký nepořádek a nyní jí došla trpělivost. O své rozhořčení se podělila s fanoušky na sociálních sítích. A rozhodně jde o ostrá slova.

„Nejenže mi kdejaké ožralé vemeno leze na privátní molo a už tam za ty roky byla zplozena třetina slapské populace. Ale ještě tam chodí na hajzl do lesa, nechávají rozbité sklo a ti vybranějších mravů dokonce pos*ané hajzl papíry, vajgly, zbytky žrádla, špačky a všemožný bordel. běsnila herečka.

„Jsem fakt z toho na mrtvici, obzvlášť, když si o střep Marinka rozřízla nohu, lidi jsou strašný burani,“ svěřila se rozlíceně a není se vůbec čemu divit.

Pod příspěvkem, který Mahulena zveřejnila na svých sociálních sítích, však našla i slova podpory. Padla zde nicméně i slova, že herečka bohužel není jediná, kdo se s takovým problémem potýká.

A přitom ještě nedávno herečka zářila radostí. Její Márinka totiž oslavila už své 22. narozeniny. A samozřejmě se oslava nesla v duchu velkolepé party. Herečka je ale s dcerou také obrovská parťačka. Márinku, která trpí poruchou autistického spektra, také bere často na návštěvu aquaparků, lunaparků, a dělá se dcerou vše, co miluje.

Oslava Bočanové dcery proběhla na zahradě jejich rodinného domu, kde má rodina naprostý klid. Márinčin den se tak rozhodly oslavit jen v okruhu rodiny a blízkých přátel a to včetně hromady dětí a Márinčiných kamarádů a samozřejmě: v pohádkovém duchu!

„Můj každoroční stres a radost zároveň, protože ten den moje Mari miluje a neskonale se celoročně těší. Letos byla oslava už v červnu, abych měla prázdniny bez stresu,“ dodala herečka k oslavě.

Nicméně hereččina píle se vyplatila, protože Márinka si celou oslavu užila jako opravdová princezna.

Zdroj: blesk.cz, Instagram