Ostrá kritika Agáty Hanychové! Fanouškům vadí, že stále ukazuje bříško

Česká modelka Agáta Hanychová (37) patří k osobnostem, které na české scéně klidně udělají nějaký ten rozruch a občas se i předvádí. V poslední době ale lidem začíná vadit, jak neustále ukazuje své těhotenské bříško!

Čas se pomalu blíží a již brzy Agáta přivede na svět své třetí dítě. Není tak pochyb, že s rodičovstvím má značné zkušenosti, ale pocit očekávání a těšení se z nového přírůstku zkrátka neomrzí nikdy. I proto na svém Instagramu v poslední době dost často ukazuje fotky, na kterých má odhalené břicho. Ovšem setkala se s ostrou kritikou fanoušků, kterou možná nečekala!

„Proč pořád mladé těhotné ženy ukazuji svá bříška?“ ptá se jedna fanynka u jejího příspěvku. Kdyby takové reakce měli muži, možná by se to dalo pochopit více nežli od žen, které musí jistě tušit, jak se musí Agáta cítit nastávající maminka.

Kritika, občas pochvala

„Promiňte, ale co se to děje, že těhotné ženy vystrkují nahé břicho. To bylo tak něco intimního, až svatého. Je to prostě trapné, co děláte!!!!“ rozčílil se jiný fanoušek, pro kterého je to také nepochopitelné. Podobných a ještě horších názorů a kritiky na její osobu jsou u příspěvků spousty.

„Agátko, jste překrásná jako Julie Roberts, ale máte větší, výraznější a krásnější oči… Teď jsem strašně zvědavá, komu bude Vaše mými-princezna podobna,“ napsala její podporovatelka k fotce na Instagramu. Je vidět, že naštěstí má pevnou základu věrných fanoušků, kteří ocení její krásu.

Modelka ale musí být už poměrně zvyklá na to, že si lidé neberou servítky a ostře ji kritizují. Není to tak dávno, co měli problém kvůli jejím šatům – psali jsme zde. Agáta tedy musí mít nervy ze železa a z podobných komentářů si nic nedělat, protože by se z toho mohla skutečně zbláznit.
Na druhou stranu, nikdo se nezavděčí všem!

Zdroj: redakce, Vipshow.cz, Instagram-Agáta Hanychová