Ornella Koktová si dala dětinský dárek ke svým 30. narozeninám. Syn z něho bude mít radost

Ačkoliv se to zná neuvěřitelné, protože se na české scéně pohybuje už několik let, teprve dnes influencerka a podnikatelka Ornella Koktová slaví své 30. narozeniny. A dala si s manželem dost zajímavý dárek, který v tomhle věku není obvyklý.

„Hodně lidí to prožívá. Mají pocit, že snad přes noc zestárnou. Já to tak nemám. Pocitově to přecházím. Vůbec mě to neděsí. Vnímám to pořád jako mládí. Spousta starších totiž považuje třicítku za směšné mládí, skoro dětství,“ řekla Ornella deníku Extra s tím, že pro dostatek práce a i kvůli dětem své narozeniny nikterak neprožívá.

Že si z třicítky nic nedělá a věk je opravdu pouze jen číslo, dokazuje byznysmenka Ornella bravurně. Na svém Instagramu totiž jednoznačně dokazuje, jak krásná je. A její křivky jí leckterá žena může při nejmenším alespoň trochu závidět.

„V den narozenin mám ale domluvené hlídání, s manželem Pepou si zajdeme na večeři a budeme mít krásný večer. Ve skutečnosti to bude strašně tajně připravovaná párty, ale já dělám, že o ní vůbec nevím,“ tvrdí Extra.cz. Jak to má s hlídáním běžně, jsme psali například zde.

Dala si netradiční dárek

A jako dárek si udělala Ornella s celou rodinou radost a pojedou do Disneylandu. „Z Disneylandu bude Quentin nadšený, ale já taky, nikdy jsem tam nebyla a vždy jsem tam chtěla jet. Už teď mám všechno koupené a přichystané, včetně plánu skoro hodinu po hodině. Bude to infantilní dáreček k našim dvojitým kulatinám,“ svěřila se deníku.

Ačkoliv by tedy z tohoto věku mělo pár žen deprese, Ornella to bere sportovně a sama tvrdí, že se jí to líbí. Bere to tak, že je dospělá, má stabilní příjem i práci, která ji naplňuje, ale pokud chce, může se ještě trochu chovat jako holčička. V čemž má pravdu!

Zdroj: Extra.cz, Instagram-Ornella Koktová, redakce, vipshow.cz