Ornella Koktová podpoří svou kamarádku Agátu Hanychovou po rozchodu se Soukupem. Matky tří dětí musí držet pohromadě, zastala se mě, prohlásila Ornella

Modelka a influencerka Agáta Hanychová nedávno svým fanouškům oznámila pro ni smutnou skutečnost a totiž to, že po roce a půl se rozešla se svým partnerem a otcem dcery Rozárie, Jaromírem Soukupem. Zatímco velké části lidí se to nezdálo příliš překvapivé, našli se i tací, kteří s Agátou soucítí. Mezi nimi třeba podnikatelka Ornella Koktová.

Ornella pro televizi Prima řekla, že Agáta může jednoznačně počítat s její podporou. Patří totiž mezi její nejbližší kamarádky a také věřila, že vztah se Soukupem jí vydrží mnohem déle. Ona sama je už 8 let vdaná za staršího muže, takže moc dobře ví, co to obnáší.

„Není to radostná zpráva a musím říct, že je mi to líto. Určitě se budu snažit být Agátě oporou,“ cituje Ornellina slova web Lajk.cz. „Za Agátou určitě zajedu k ní domů, zkontroluji ji… Určitě ji podpořím, zaslouží si to, my matky tří dětí musíme držet pohromadě. Navíc ona se mě i zastala v té poslední kauze,“ dodala úspěšná podnikatelka.

Tím měla na mysli slovní přestřelku na sociálních sítích mezi ní, Krainovou, jejím mužem a právě taky Agátou. Vše rozpoutala platforma OnlyFans, na které si Krainová založila účet, aby mohla předplatitelům nabízet svoje nahé fotky. Ornella se proti tomu ostře vyjádřila, jak jsme psali. Krainová si to vzala osobně a tím to začalo. Krainová rodinu Koktových a Štikových označila za nevkusnou a to se zase dotklo Agáty. Ta zdůraznila, že Krainová má jen základku, zatímco Ornella maturitu, a rozhodně nedovolí „tomu zrzounovi“ (manželovi Krainové), aby se do její Ornellky navážel.

No a jak pohádka pokračuje si můžete přečíst v tomto článku.

Zdroje: Lajk, redakce