Ornella Koktová opustí rodinu a bude bojovat o přežití! Podnikatelka je prý jednou z účastnic nové řady soutěže Survivor

Nová řada reality show Survivor se blíží. Začátkem příštího roku by se měla opět objevit na televizních obrazovkách a opět v ní budou o přežití bojovat dva týmy složené z obyčejných a slavných tváří. Jednou z těch slavných by, podle zdroje webu Super, měla být i Ornella Koktová.

„Ano, Ornella na to kývla, ale oficiální účast se všichni hráči dozvědí během následujících dnů,“ prozradil výše zmíněný zdroj. Pro Ornellu by to tak znamenalo účast v další reality show. Předvedla se už ve Výměně manželek, což někdy také bývá takový boj o přežití.

Survivor je však o něco víc drsný, toho se ale úspěšná podnikatelka, zdá se, nebojí. Ornellu se pokusil kontaktovat web Extra, kterému ale brunetka ve spěchu zavěsila s tím, že k tomu nemá co říct. Expresu zase poradila, aby se zeptali přímo televize Nova, která má pořad pod křídly. „Ještě není dokončen seznam soutěžících a tedy nemůžeme potvrdit žádné jméno,“ vyjádřil se manažer tv Nova.

Podle dalších zdrojů z Ornellina okolí se manželka Pepy Kokty na novou výzvu dost těší. Dokonce ji bere jako spíš takový oddych od dětí a podnikání. „Od září se těšila, jak půjdou dvě mladší děti do školky a poprvé od jejich narození budou mít občas s Pepou přes den čas pro sebe. Jenže smůla. Místo toho v jednom kuse jen marodí, ve školce byli Sven a Lilinka dohromady celkem pouhých sedm dní,“ rozpovídala se její blízká kamarádka pro web Extra.

Péče o děti by tak byla jen na Josefovi, který s tím ale už má zkušenosti. Podle kamarádky je to právě on, kdo Ornellu v jejím rozhodnutí podporuje. Tak se nechme překvapit, jak moc se Ornella během boje o přežití stihne zrelaxovat.

Zdroje: Super, Extra, Expres