Odhalená Ornella Koktová fanoušky nadchla i pohoršila

Kontroverzní influencerka a podnikatelka Ornella Koktová (30) se na sociálních sítích opět postarala o pořádný rozruch. Ačkoliv je trojnásobnou maminkou, vypadá její postava skvěle. Ornella to moc dobře ví a nestydí se ukázat v rouše Evině.

Ornella Koktová si na svém dokonalém vzhledu zakládá a tvrdí, že tři děti ještě neznamenají, že nesmí vystavit na odiv své tělo. Tentokrát odhodila všechny zábrany a ukázala se úplně nahá před zrcadlem.

V komentářích se fanoušci ihned rozdělili do dvou táborů. Zatímco jedni Ornellu za fotku odsoudili, druzí byli z odhaleného snímku nadšení.

„Orny, myslela jsem, že tohle nemáš zapotřebí,“ napsala jedna z fanynek. „Tak hezčí fotky byly s vašimi dětmi, tohle mě nebere,“ přidala se další ze sledujících.

„Komu se to nelíbí, je to jen závist. Závidí jen, že nevypadají taky takto po 3 dětech. Klobouk dolů, Orny,“ podpořila influencerku fanynka. „Nahota je přirozená věc! Nic si nedělejte z těch, co se tady pohoršují. Nahota nijak nesnižuje ničí hodnotu, ani nevypovídá nic o charakteru nebo sebeúctě,“ napsala další.

Ornella si z kritických komentářů nedělá těžkou hlavu, naopak fanouškům slíbila, že se mohou těšit na další odvážné snímky!

Zdroj: Instagram