Oblíbenec Vašek Matějovský v Survivoru končí. Ošklivě si poranil koleno, jediným možným řešením je operace

Idol žen, oblíbený český herec a moderátor Vašek Matějovský, bohužel končí svoji cestu reality show Survivor. Včera večer předčasně informovali o jeho konci a návratu z ostrova zpět do Prahy na jeho sociálních sítích. Vašek Matějovský si totiž ošklivě poranil koleno a možná bude muset podstoupit operaci.

Vašek Matějovský patří bez pochyb mezi nejoblíbenější moderátory vůbec. Jeho hlas je pravděpodobně veřejnosti známější nežli jeho tvář, jelikož ho už pár let můžeme slyšet ve Fajn rádiu a svůj hlas propůjčil i reality show Love Island, kde se zhostil role komentátora.

Survivor jako zkouška vztahu

Nejen mnoha fanouškům udělal Vašek Matějovský ohromnou radost poté, co oznámil svou účast v oblíbené reality show Survivor, nadšená byla dle jeho slov i jeho přítelkyně. Pro web tvguru.cz poskytl rozhovor, kde se svěřil s tím, že s jeho rozhodnutím nadšeně souhlasila. Dodal, že odloučení bude pro zamilovaný pár i takovou menší zkouškou. V tu dobu však Matějovský netušil, že se brzy za svou přítelkyní vrátí.

Vaškovi je sedmadvacet, jeho kolenům však šedesát

Včera večer se na jeho sociálních sítích objevila zpráva, která fanoušky Vaška Matějovského jisto jistě rozesmutnila. Prostřednictvím moderátorova Instagramu byli sledující informování o předčasném Vaškově návratu do své rodné země. „Hra v šestém díle začala nabírat ty správný obrátky, ale pro našeho Vášu hra po sedmnácti dnech na ostrově končí,“ oznámil kdosi na Vaškově sociálních sítích. „Včera oslavil sedmadvacáté narozeniny, ale kolenům je šedesát let, takže teď musí být v klidovém režimu. Dávat na sebe pozor a šetřit se,“ pokračoval.

Emotivní loučení

Velmi emotivní bylo i loučení v samotném Survivoru na Voyo, při kterém mnozí neudrželi své emoce na uzdě a propukli v pláč poté, co Vašek Matějovský oznámil že bohužel nemůže ze zdravotních důvodu v účasti pokračovat. „Byl jsem u doktora, kde mi nebylo doporučeno pokračování v soutěži,“ oznámil všem účastníkům Matějovský. „Řekl mi, že bych měl minimálně dva až tři týdny odpočívat a že jediným možným řešením je operace,“ dodal.

Přejeme Vaškovi brzké uzdravení.

Zdroj: tvguru.cz, Instagram, Voyo, Redakce