O Popelku Evu Hruškovou měla zájem spousta mužů, ale její srdce získal Jan Přeučil

Jistě si pamatujete první film s Popelkou, kterou ztvárnila oblíbená česká herečka Eva Hrušková. Její roztomilá a navždy dětská tvářička se nám všem nezapomenutelně vryla do paměti. Jak to měla Eva Hrušková s muži?

Eva vystudovala loutkoherectví a dramaturgii. Roku 1969 natočila Popelku, ale ta se po emigraci Jana Třísky do Ameriky, roku 1977, již nesměla vysílat. Následně hrála ještě v dalších pohádkách a také dabovala, uvádí web zivotopis.osobnosti.cz.

Eva v Popelce zazářila a od mužů dostávala mnoho nabídek. Byla ale velmi stydlivá a ještě dlouho po natáčení pohádky zůstávala bez partnera, uvádí portál kafe.cz. Herečka o žádného muže ani o lásku nestála.

V té době se zajímala hlavně o studium dějin umění a divadla. Herečka také prozradila, že se ji snažil okouzlit lamač dívčích srdcí Jaromír Hanzlík. Odradila ho až informace, že jí bylo tenkrát 14 let. V tom jeho nadbíhání ustalo. Docela ji to mrzelo, protože se jí Hanzlík líbil.

Dvě manželství skončila rozvodem

Lhostejný jí nebyl ani Jiří Štědroň, ale když se s ním měla během natáčení líbat, bylo jí to velmi nepříjemné.

Eva se dokonce vdala jako velmi mladá žena, ale brzy se rozvedla. Z druhého manžela se vyklubal alkoholik a manželství také brzy směřovalo k rozvodu.

Štěstí našla až s hercem Janem Přeučilem, za kterého se provdala v roce 2000 a je s ním konečně velmi šťastná.

Zdroj: zivotopis.osobnosti.cz, kafe.cz, Instagram