O Jiřího Krampola už není takový zájem. Projevil zklamání, že už s ním nechtějí spolupracovat

Herec a moderátor Jiří Krampol má poslední dobou jen samé zklamání. Před nedávnem projevil nepochopení ohledně audioknihy biografie Belmonda, kterou namluvil a nyní nemá nikdo zájem o jeho dokument.

Jiří Krampol natočil dokument o svém životě. A přesto, že měla podle něj premiéra velký úspěch, nikdo neprojevil zájem o odvysílání dokumentu. Krampola tento přístup zklamal. Snímek s názvem Život je sranda netouží odvysílat TV Nova ani TV Prima, kde Krampol měl svůj pořad Nikdo není dokonalý.

„Každý naslibuje jen hory doly a výsledek je nula. Nově se to nehodí a Prima, a to je absurdní, to nemůže vysílat, protože neví, jestli by mě její diváci přijali. A to jsem každý den pět hodin v jejich vysílání s pořadem Nikdo není dokonalý,“ cituje Krampola deník Aha.

Své rozhořčení dal najevo i ohledně namluvené audioknihy Belmonda, kterou vysílá Český rozhlas. Tu Krampol namluvil v roce 2017. Rozhlas se ale rozhodl, že knihu namluví znovu Jiří Řezáč. „Co prosím? Vždyť jsem to namlouval už před lety. Je to hotové, proč nevysílají tuhle verzi?“ reagoval podle Blesku Jiří Krampol.

Rozhlas se vyjádřil, že podle práv je nutné zakoupené audioknihy namluvit znovu. A Jiří Krampol projevil zklamání nad tím, že nebyl ani osloven, aby knihu namluvil nově přímo pro Český rozhlas a byl osloven někdo jiný.

Zdroj: Blesk, Aha!, Instagram