Novinářka se navezla do zpěvačky Adele. Nechá si Adele drsný vzkaz líbit?

Známá novinářka Janet Street-Porter nevěří upřímnosti a otevřenosti britské zpěvačky Adele v jejím nedávném rozhovoru s Oprah Winfreyi. Tvrdí, že se stala namyšlenou, sebestřednou, povrchní kopií Meghan Markle. Magazín Mirror.co.uk objasňuje, co novinářku tak pobouřilo.

Znovuobjevení Adele po letech, kdy nebyla středem pozornosti, možná vyvolalo nadšení jejích fanoušků, ale rozhodně nezapůsobilo na Janet Street-Porterovou, známou novinářku.

Třiatřicetiletá zpěvačka se ve svém rozhovoru se známou moderátorkou Oprah Winfrey rozpovídala o svém soukromém životě i o svém novém albu. Detailně popisovala svou bolest srdce, kterou utrpěla při rozchodu s bývalým manželem Simonem Koneckim, i to, jak ovlivnila její nové písně.

Novinářka rozhořčeně prohlásila, že Adele udělá cokoli, jen aby prodala své nové album a obvinila ji, že je „kopií Meghan“. Meghan Markle se proslavila tím, že si v téže růžové zahradě sedla s moderátorkou Oprah a vyklopila něco o královské rodině. Janet se domnívá, že se Adele vydává podobnou cestou.

Čtyřiasedmdesátiletá televizní hvězda si nebere servítky. Po přiznání, že se jí hlas Adele líbí, sdělila, že nehodlá propadat jejímu „falešnému utrpení“ a „prázdnotě jejího zářivého života ve slunné Kalifornii“. „Čím více se rozplývá, tím méně ji mám ráda“, uvedla novinářka.

„Teď, když patří mezi nejslavnější lidí na světě a disponuje mnohamilionovým jměním, je na čase nechat mluvit pouze její písně a ušetřit nás zákulisních historek a intimních detailů o nevydařeném manželství, zvlášť když slyšíme jen jednu stranu příběhu.“ dodala.

Podle Janet S. Porter Adele i Meghan poskytly rozhovory slavné moderátorce Oprah Winfrey jen proto, aby svět viděl „nablýskanou verzi“ jejich životů. Verzi, které mají uvěřit fanoušci a diváci.

Zdroj: Mirror.co.uk