Nová životní role Miroslava Donutila: Bude z něj dědeček?

Herec Miroslav Donutil začátkem letošního roku oslavil 71. narozeniny a ačkoli má dva syny, zatím se ještě nestal prarodičem. Objevily se však nové informace o tom, že se toto již brzy možná změní!

Podle serveru Sedmička totiž jeho syn Martin (30) se svou partnerkou Sárou (27) čekají svého prvního potomka. Donutil tak již brzy dostane novou roli, jelikož se nejspíš stane dědečkem!

Není to přitom tak dávno, co se dušoval, že mají jeho synové na děti ještě spoustu času a on ostatně na vnoučata také. „Dědeček ještě nejsem. Nevím, jestli mě, až se narodí vnoučata, nakopne ten pocit, že jsem dědeček, energií, nebo mě naopak srazí. Říkal jsem klukům, že mají ještě na děti čas a já na vnoučata taky. Zatím se toho drží,“ řekl v rozhovoru pro web Kafe.

Jak se však zdá, minimálně jeden ze synů se jeho rady přestal držet. „Dnes jsem byla na gynekologicko-porodnickém oddělení a v čekárně vedle mě seděli Martin Donutil s přítelkyní Sárou Affašovou. Ona držela v ruce těhotenskou knížku a vše nasvědčovalo tomu, že jsou v očekávání,“ řekla svědkyně pro Sedmičku.

Zdroj: Sedmička, kafe.cz