Nikol Trojanová rekonstruuje chatku. Pochlubila se kuchyní, kde se cítí jako doma, přestože je rodilá Pražačka

Bývalá účastnice reality show Hotel Paradise Nikol Trojanová (32) se pustila do rekonstrukce chatky, kterou si pořídila ještě za časů pandemie v okolí Ústí nad Labem. Celou proměnou přitom provází své fanoušky na Instagramu, ti chválí její skvělý vkus.

A proč se vlastně rozhodla pro koupi chaty, když je rodilá Pražačka zvyklá hlavně na ruch velkoměsta?

„Abych měla někde místečko v přírodě pro sebe. Kam bych si mohla zajet pročistit hlavu, mít to kousek k řece nebo třeba na kolo,“ vysvětlila své důvody webu eXtra.cz v rozhovoru před dvěma lety.

Nikol nerozumí technickým věcem, jako jsou elektrické rozvody nebo odpady. To nechala na svém partnerovi Lukášovi, se kterým se loni v listopadu zasnoubili. Do všeho se však chtěla zapojit, protože jí to zajímá. Nejvíce se těšila právě na zařizování, výběr kuchyně, koupelny a také dekorací.

„Malá, ale šikovná. A to tahle kuchyň rozhodně je. Cítím se tady po pár dnech jako doma. Zatím je to první místnost, kde jsme hotoví, ale už se na chatičce rýsuje podkroví, chodba i koupelna, tak zase příště. Jak se vám líbí modrá barva linky? Já ji miluju“, napsala na svém Instagramu ke kuchyni, kterou vybudovala v retro stylu. V kombinaci se světlým dřevem vypadá opravdu vkusně.

Protože chata neměla samostatnou koupelnu, museli ji dostavit za původní chatu. Na chodbě se tyčí trámy z původní střechy, přišlo jim jako dobrý nápad zachovat jeden starý prvek. Při zařizování interiéru využili také služeb truhláře. Ten jim zařídil všechen dřevěný nábytek a také schodiště.

Právě dva roky trvala rekonstrukce, která snad bude pomalu finišovat. Influencerka kromě jiného také řešila trable s povolením stavby.

Nikol Trojanová je známá hlavně svým působením v reality show Hotel Paradise nebo ve čtvrté řadě Vyvolených. Živí se také jako příležitostná fotomodelka a influencerka. Na svém instagramovém účtu má přes 100 tisíc sledujících. Kromě příspěvků o svém životě inspiruje také svými cestami do zahraničí, cestování patří k jejím velkým koníčkům.

Zdroje: Instagram, eXtra.cz