Neymarovi chtěli unést dítě. Děsivá situace!

Fotbalista Neymar zažil dramatický moment, když se dva muži pokusili vniknout do domu jeho přítelkyně, Bruny Biancardi, který měli údajně plně vybílený. Situace se však záhy ukázala být mnohem vážnější, když policie odhalila, že původní záměr pachatelů byl unést Neymarovu rodinu.

Podle informací deníku R7 byli rodiče Biancardi v domě v době, kdy došlo k vloupání. Útočníci je sice svázali, ale naštěstí je nezranili. Při svém útěku z domu si pachatelé odnesli cennosti, včetně drahých šperků a hodinek. Ovšem jejich plány byly zmařeny, když policie zatkla oba ozbrojené muže.

Podle policejních zjištění byl původním záměrem únos Neymarovy přítelkyně Bruni spolu s novorozenou dcerou Mavie, která přišla na svět před pouhým měsícem.

Zatímco samotní Neymar se k událostem nevyjádřil, Bruna Biancardi sdílela krátce před incidentem dojemný příspěvek, ve kterém vyjadřovala lásku ke své nedávno narozené dceři.

„Už třicet dní je můj život jiný, ale lepší. Jsem unavená, ale šťastná… Měli jsme na začátku nějaké problémy s kojením, ale už jsme je překonali. Společně se poznáváme… Mohla bych tě pozorovat hodiny. A tohle je teprve začátek našeho společného dobrodružství. Miluji tě, dcerko. Udělala bych pro tebe všechno. Jsi můj život,“ sdělila Biancardi ve svém vzkazu pro dceru Mavie.