Nenáviděná Pavlína z MasterChefa: Kila šla nahoru, ale úsměv nezmizel

Pavlína Lubojatzky svým kuchařským uměním a ani úsměvem nešetří ani několik let po tom, co skončila druhá v kuchařské soutěži.

Pavlína byla velmi rozporuplnou postavou ve 4. řadě kuchařské show MasterChef Česko. Její emotivní výlevy a labilita v některých momentech nemálo televizních diváků dováděla k nepříčetnosti a stala se tak jednou z nejneoblíbenějších účastnic celé série, dokonce snad i na mnoho sérií dopředu.

Ale i přesto, že Pavlína celou soutěž nevyhrála a skončila druhá za Romanem Stašou, kterého díky výhře nyní můžeme vídat na TV Nova v ranní show, tak se ze světa vůní a dobrot neztratila. Naopak je o ní velmi slyšet a rozjela hned několik projektů.

Se svým partnerem kromě kuchařky a receptů, které sdílí na Instagramu, vytvořili i web, na kterém najdete nespočet receptů pro náročné a i ty, kteří chtějí zhubnout, jako se to podařilo Pavlíně před tím než se v show proslavila. A jak je na tom s váhou teď?

Po radikální proměně před MasterChefem, kdy se z korpulentní slečny stala půvabná žena ve štíhlém těle, se Lubojatzky nějaké to kilo podařilo nabrat zpět. I tak ale neztratila nic ze svých půvabů a úsměvy rozdává na sociálních sítích i na veřejnosti dál.

Zdroj: Instagram, redakce