Nemoc Bruce Willise postupuje. Demi Moore je šokována stavem svého bývalého manžela

Demi Moore a Bruce Willis byli kdysi nejžhavějším párem v Hollywoodu. Přestože jejich manželství nevydrželo, nepřerušili kontakty a vždy se na sebe mohou spolehnout. Kvůli nemoci herce se situace trochu změnila. Willis v poslední době údajně nedokázal rozpoznat svou bývalou manželku.

Bruce Willis se stáhl z veřejného života a už se neobjevuje ve filmech. Počátkem roku 2023 jeho rodina oznámila, že herec netrpěl pouze afázií a přesná diagnóza stanovená lékaři byla frontotemporální demence (známá jako FTD). “ Problémy s komunikací jsou bohužel pouze jedním z příznaků nemoci, se kterou se Bruce potýká. I když je to bolestivé, je úleva konečně slyšet jasnou diagnózu,“ napsali v prohlášení blízcí Bruce Willise. Jak se ukazuje, nemoc je stále nápadnější.

Demi Moore je šokována stavem Bruce Willise. Nevěří, že je to pravda
Bruce Willis se může vždy spolehnout na podporu své manželky Emmy Hemingové, svých pěti dětí a bývalé manželky Demi Moore. I po rozvodu herci udržovali blízké vztahy a vychovali spolu tři dcery, které jsou dnes již dospělé.

Po návratu z letní cesty do Itálie se Demi Moore rozhodla navštívit svého bývalého manžela. Tato návštěva pro ni byla šokem. Podle magazínu Closer Bruce Willis nevěděl, kdo je ta žena, která se objevila v jeho domě. Herečka byla prý rozrušená, když si uvědomil, že její bývalý manžel ji „ve skutečnosti nepoznal“ .

Zprávy v médiích ukazují, že herec má výkyvy nálad, je fyzicky oslabený a jsou chvíle, kdy vybuchuje vztekem. Stále však poznává svou současnou manželku a děti, včetně těch ze vztahu s Demi Moore. Když ho navštíví dcera Rumer Willis s vnučkou Lou, má herec „vyjadřovat radost“.

Demence je obtížná. Je to těžké pro osobu s diagnózou tohoto onemocnění, ale také pro rodinu. Když říkají, že je to rodinná nemoc, mají skutečně pravdu.