Nela Slováková: Vždy jsem jedna z nejvíce vkusně oblečených žen, tvrdí podnikatelka, která díky dřině mohla obléct šaty s odhaleným břichem

Nela Slováková se může pyšnit skvělou vysportovanou postavou a také to velmi často dělá. Možná právě proto se stává terčem kritiků, protože některým její modely mohou připadat lascivní a nevhodné na společenské akce. Jako tomu bylo v případě Plesu v Intru.

Ten se konal v brněnském hotelu International a jeho pořadatelé se, podle informací webu Super, vždy děsí, co si na sebe brněnská rodačka oblékne. Zatímco loni místo šatů na svém Instagramu převedla nahý zadek ve vaně s pěnou, letos ukázala jen nahé, svalnaté břicho. A samozřejmě ty šaty.

Její šaty totiž měly vepředu odhalenou část, což byl nápad Neliny návrhářky Zuzany Lešák Černé. Některá média její šaty označila za lascivní, web Extra dokonce za vulgární. Že by ale nezapadaly do dress codu black tie, který nedovoluje přílišné odhalování, si Nela nemyslí. Její návrhářka prý moc dobře ví, co dělá. „Vy vždycky říkáte, že ukazuju všechno, ale mám třeba úplně plná záda. Tenhle rok jsme se se Zuzkou rozhodly, že to ukážeme zepředu. Nejde mi nic vidět, jenom břicho. Prsa jsou zakrytá. Za mě luxusní,“ řekla Nela v rozhovoru pro web Super.

Za svým názorem si stála i v příspěvku na Instagramu, kde kromě svých šatů vychválila i své vypracované tělo. „Na to, jak jsem si vypracovala tělo, jsem extrémně pyšná. Miluju jídlo, pití, ráda si dám dobré víno nebo alkohol a takhle si máknout, abych měla v šatech podobné břicho, mě stálo hodně úsilí. Každý den jsem vstávala v 5, dřela jako blázen a výsledek byl naprosto famózní tak, jako ukazují fotografie,“ napsala podnikatelka v kosmetice. Řeči o tom, že byla oblečená nevkusně, vůbec neřeší.

„Vždy jsem jedna z nejvíce vkusně oblečených žen na plese. Jde pouze o zapšklost některých lidí, kteří mají bohužel tu ”Moc” o Vás psát naprosto cokoliv,“ vyjádřila se Nela. Je pravda, že šaty vypadají opravdu skvěle. Možná by ale Nela mohla příště vynechat informaci, že si pod ně nevzala ani kalhotky.

Zdroje: Super, Extra, Instagram