Nedvěd se bude muset plácnout přes kapsu! Dara nebude přece platit dovolenou. „Prázdninové rozpočty by měli řešit muži.“

Dara Rolins si na nedostatek peněz rozhodně nestěžuje. Díky své úspěšné kariéře zpěvačky a různým dalším aktivitám si dokáže zajistit vlastní blahobyt. Slavná kráska je však už dva roky ve vztahu, a tak svému partnerovi Pavlu Nedvědovi ráda přenechává některé věci.

Od rozchodu s rapperem Patrikem Vrbovským alias Rytmusem byla Dara Rolins tři roky sama, než se zamilovala do bývalého profesionálního fotbalisty Pavla Nedvěda. Pár se v současné době věnuje stavbě společného domu, jeden bude stát nedaleko Prahy a druhý u italského jezera Maggiore.

Rodina také plánuje strávit několik letních dní v Itálii, konkrétně na krásném ostrově Sardinie. Nebude to však jediná společná dovolená Dary a Pavla, protože pár plánuje ještě v srpnu navštívit Miami. A zdá se, že sportovec si bude muset na chvíle strávené se svou láskou a její dcerou Laurou vyhradit pěkný balík peněz. Na dotaz v jednom z rozhovorů, kolik Rolins na dovolenou ukrojí ze svého rozpočtu, se zpěvačka nechala slyšet, že tyto záležitosti by měly být plně v rukou chlapů.

„Myslím si, že prázdninové rozpočty by měli řešit muži. Takže doufám, že Pavlík bude mít dost peněz na jídlo a dobré víno. O nic jiného mi na dovolené nejde,“ odpověděla Dara s humorem. Podle jejích slov jsou s Lolou drobné, takže toho moc nesní a nevypijí.

O co vy? také rádi zaplatíte dovolenou své drahé polovičce? Nebo si ji necháte zaplatit?

Zdroj: iDnes