Natália ze Svatby na první pohled to schytala kvůli kožichu: Zvířátka zabitá z rozmaru, míní fanoušci

Natália Mykytenko je bezesporu jednou z účastnic pořadu, která je nejvíce na očích veřejnosti. Lásku si sice v show nenašla, zato se zhlédla v popularitě. Život influencerky se jí zamlouvá mnohem více, což dává poměrně často na odiv.

Sláva má však i svoje stinné stránky, se kterými se musí potýkat. Ačkoliv má Natália poměrně dost příznivců, potýká se i s mnoha odpůrci. Těm nejsou po chuti její estetické úpravy a celkově prezentování na sociálních sítích. Největší debaty rozpoutala, když si nechala zvětšit poprsí, za které schytala pěkně velkou bídu.

Rýpalové si neodpustili někdy až opravdu nehezké poznámky, nelíbil se jim totiž především výsledný tvar ňader. Zvětšenými rty si pak také příliš nepomohla, to ji pro změnu nazývali kačerem a podobnými hanlivými přirovnáními.

Další nevoli vyvolala, když se vyfotila v kožešinové vestě. Ochráncům zvířátek a moralistům se rozhodně nezavděčila. „Život je jeden velký zázrak,“ připsala k fotografii. Popisek si měla nejspíše odpustit, sledující jí jasně vytmavili, o jaký zázrak nějaké zvíře připravila. Prý je jim smutno z toho, že zvířata umírají kvůli nějakému rozmaru člověka.

Nenávistné komentáře se začaly ve velkém hromadit, proto se rozhodla reagovat. „To, co jste někteří tady pod mou fotkou předvedli, má grády. Docela jsem si početla. Vždycky se najde někdo, kdo je nespokojený se vším. Zvykla jsem si, jen se vás zeptám. Vy, kteří jste to okomentovali, nejíte maso asi? Nelíčíte se? Pásky a kožené boty nenosíte?“ zaútočila a ukázala druhou stranu mince.

„Zvířátka miluji. Víte, že mám doma dva pejsky. Řekla bych, že mám i srdce a mozek. Je mi z vás zle, po pravdě… jak někteří jsou zlí. Co dokáže jedna fotka vyvolat. Nejdříve prsa, pak pusa a teď vesta. Podle vás bych měla být přírodní, plochá a vegan? Pokud se vám u mě na profilu něco nelíbí, nikdo vás tu nedrží,“ odkázala hejtry do patřičných mezí.

Není první ani poslední influencerkou, která je kritizována za nošení kožešinového oblečení. Je to totiž poměrně kontroverzní téma, které je neustále vytahováno na povrch. Nicméně debaty o něm nikdy nedojdou ke zcela uspokojivému výsledku.

Zdroj: Instagram