Na stará kolena? Jiřina Bohdalová se chystá za exotikou! Češi jí to přejí

Herečka Jiřina Bohdalová (92) mezi svými vrstevníky vyniká. Zatímco ostatní jsou nejraději doma a nikam necestují, Jiřina svůj věk bere jen jako číslo, a to potvrzuje i její nejnovější výlet mimo Česko! Co na to Češi?

Legendární Jiřina Bohdalová totiž dostala od své dcery Simony Stašové (68) předčasný dárek na Vánoce. Tím má být dovolená u moře. Jiřina byla z dárku nadšená a už také balí kufry. Cesta letadlem totiž pro ni ani v jejím úctyhodném věku není žádný problém. Kam se ale dámy vydaly?

„Příští týden zvu svou maminku na Kanárské ostrovy. Dostane to ode mě jako od Ježíška. Byli jsme tam spolu už loni v této době a bylo to fantastické, užili jsme si spolu skvělou legraci,“ prozradila portálu iDnes.cz Stašová. „Loni jsme se čvachtali v bazénu a chechtali se a letos se na to zase těším,“ dodala. Údajně se rozhodli jít v této době, protože je tam příjemných 25 stupňů, což oběma dámám nesmírně vyhovuje.

Během své dovolené však nebudou jen lenošit u bazénu nebo moře. Mají totiž v plánu vyrazit také na nákupy. „S mámou milujeme trhy. Ty stánky na trhu. Prodejce, se kterými se rukama nohama dorozumíváme. To je vášeň. Je to zábava. Máma si ráda kupuje dečky vyšívané a háčkované a různé ubrousky na stůl. Já si nejvíc kupuji sluníčka, která si lepím na chatě na zeď,“ prozradila herečka. Dámy si kromě toho užívají i toho, že na ostrovech je nikdo nezná.

Co na to Češi? Češi jsou většinou nepřejícní, ale tento výlet za exotikou herečce přejí.