Na povrch vyšla špína z Love Islandu: Toto jsou největší bordeláři

Finále třetí série Love Islandu je už sice za námi a diváci znají vítězný pár ve složení Majka a Chris, ale fanoušci stále nemají dost. I proto bývalí účastníci neustále absolvují různé rozhovory, kde prozrazují zajímavosti z pobytu ve vile na Kanárských ostrovech. A teď vyšla najevo informace, při které si řeknete… No, s těmito lidmi byste asi žít nechtěli!

Nuže, co si budeme říkat, někdo si na pořádek v domácnosti potrpí víc, někdo zase méně. A jiní vůbec. Své by o tom uměli mluvit i účastníci show Love Island, kteří několik týdnů žili „na hromádce“ s velkou skupinou dalších lidí. A tím pořádkumilovným občas nebylo zrovna vesele. 

Své o tom nově popovídali i Adriana a Oliver, dvojice, která se stala nejméně populárním párem této série. V rozhovoru pro refresher.cz odpověděli na řadu otázek, no a padla i taková, kdo byl největším bordelářem ve vile. Ani jeden z páru v odpovědi nezaváhal, přičemž každý poukázal na příslušníka svého pohlaví.

Ráchel! Stoprocentně Ráchel. Výbuch. To jako kdybyste hodili do toho make-up salónu atomovou bombu… Já už jsem se pak fakt i cítila tak špatně, že jsem chodila za těmi děvčaty, ať si jdou, sakra, uklidit. Protože i ty záběry na tu místnost byly fakt nechutné. Všude hadry. Strašné. Strašné,“ kroutila hlavou Adriana.

Podle Olivera byl zase největším bordelářem z mužů samotný vítěz show – Chris. „To bylo také něco. Jsme mluvili s kluky, že to je šílené. Chris tam měl věci úplně naházené ve skříni. Zubní kartáček si nemyl. To bylo normální jako sádrová socha,“ vysvětloval Oliver, který ke svému názoru připojil historku o tom, jak měl Chris svůj nechutně špinavý kartáček vybitý, ale myl si jím zuby i přesto.

No a na tento „humus“ se už nemohl dívat Lu, který Chrisův kartáček umyl a následně ho i nabil. A co na to Chris? Nic. „Ten k tomu přišel, chytil ten kartáček a umyl si zuby, jako by se nechumelilo,“ dodal Oliver, přičemž Adri na vzpomínku na zubní kartáček ještě několikrát dodala slovo „nechutné“. A co vy, zvládli byste žít s podobnými bordeláři?