Monika Binias sdílí detaily z intimního života. „V ložnici si užijeme kvalitu i kvantitu,“ říká o vztahu s mladším partnerem

Když si Monika Binias, kterou tehdy všichni znali ještě pod příjmením Štiková, brala o 25 let mladšího hokejistu Petra Biniase, nikdo ještě netušil, že spolu pár bude opravdu šťastný. A už vůbec nikdo nečekal, že se Monika svěří s detaily jejich intimního života.

Monika Binias a Petr Binias si řekli své „Ano“ už před třemi lety, připomíná Šíp. Hvězda reality show se ale nechala slyšet, že jejich vztah je stále lepší a lepší.

„Řekla bych, a manžel by s tím stoprocentně souhlasil, že naše manželství je lepší a lepší. My si opravdu skvěle rozumíme, máme stejné názory, baví nás podobné věci. Muž je možná maličko víc přes sport a já zase přes kulturu, ale v tom se právě skvěle doplňujeme a obohacujeme. Proto si myslím, že to potom dobře funguje také v posteli,“ prozradila Monika. Ta také k tříletému výročí svatby vyrazila se svým manželem na dovolenou.

Manželé, kteří žijí v Německu, si udělali cestu do Čech. Navštívili například Mariánské lázně, Rakovník nebo Český Krumlov či Šanov. Pár ale spolu strávil také chvilku v hotelu, který je pouze pro páry, a tak se nestane, že by někoho rušil dětský křik, píše Blesk. Monika a Petr se také pochlubili několika záběry z pivní lázně, kde byli oba dva nazí a zahalení jen pěnou.

Na své cestě rozhodně nijak nešetří a chlubí se snímky luxusních hotelových pokojů i nejrůznějších aktivit, kterým se věnují. Jejich sledující tak už měli například možnost shlédnout jednapadesátiletou Moniku v plavkách. Nutno říci, že ani v plavkách se rozhodně nemá za co stydět.

„Úžasný relax a přitom je to zdravé,“ pochvalovala si pobyt Binias. Krom zážitků ze společné dovolené se Monika také podělila i o detaily z jejich intimního života.

„Manžel je spíše výkonnostní typ. Já zase ráda vymýšlím nové zážitky a legrácky. Takže si užijeme kvalitu i kvantitu. Podle manžela má ale výhodu naopak mít starší a vyzrálejší partnerku. O svých vrstevnicích říká, že jsou to střeva, a nelíbí se mu, že jsou mladší ženy podle něj často nepraktické, nepřipravené pro život a nemají jasno v tom, co od života chtějí,” vysvětlila hvězda reality show “Tchýně”. Ta na závěr také dodala, že její manžel má rád, když žena není přelíčená, a tak po ránu není v šoku, že by se probudil po boku zcela jiné ženy.

Zdroj: sip.denik.cz, blesk.cz