Moderátor Míra Hejda zahájil zkoušku na Big Brother netradičně. To opravdu nikdo nečekal!

    Míra Hejda, moderátor reality show Big Brother Česko & Slovensko, která včera odstartovala na Voyo, odpověděl na Instagramu na nejrůznější dotazy diváků týkající se jeho nové práce. Jednou z otázek bylo, jak budou vypadat příchody spolubydlící do domu Big Brother. Míra neváhal a ukázal, jak si myslí, že by takový příchod mohl vypadat a v saku skočil hlavičku do bazénu!

    „Dostal jsem na instagramu otázku, jak si myslím, že bude vypadat příchod spolubydlící do domu Big Brother. Tak myslím, že asi takhle… . Je to show a myslím, že o podobné momenty nebude nouze. Sranda musí být a ze sebe si ji vždycky rád udělám,“  potvrdil svá slova Míra Hejda.

    Novou generaci kultovní reality show Big Brother Česko & Slovensko přinese Voyo každý den v týdnu před 22:00. Kromě toho je speciálně pro předplatitele Voyo připraven od úterý i speciální Big Brother Livestream 16-18. Dvouhodinovou porci živého vysílání toho, co se aktuálně v domě Big Brother děje, si budou moci diváci užít každý den mezi 16:00. a 18:00 hodin.

    Míra Hejda o svém novém úkolu:

    „Ani bych nevěřil, že se moderování věnuji 20 let… Za tu dobu jsem toho zažil tolik, že když na to teď vzpomínám, sám nevěřím. Ať už je to rádio, pódium nebo televize. Když jsem ve 23 letech dostal pozici ředitele programu v rádiu Kiss v Plzni, byla to výzva! Vnitřně jsem byl ale přesvědčen, že tohle je moje pozice, tohle jsem já. Motivovat lidi kolem sebe, hledat talenty a také vymýšlet kreativní program. Přestože nejviditelnější byla pozice moderátora, já jsem vždy byl současně tvůrcem, kreativcem, manažerem a investorem. Toto se už nezměnilo. Někde v duchu jsem si říkal, že teď bych už vzal jen opravdu velkou výzvu. Je tady, Big Brother. Show se vrátila před pár lety jako zcela nový moderní formát a stala se okamžitě jednou z nejsledovanějších ve všech 40 zemích! Bude mi ctí ji v Česku i na Slovensku moderovat,“ říká Míra Hejda.