Moderátor Evropy2 Nasty v minulosti pomýšlel na sebevraždu. Zjistil, že starší syn není jeho

Moderátor Nasty, vlastním jménem Petr Cerha (38), šokoval své fanoušky v podcastu Pivo, Sunar a Prachy, když se svěřil, že si procházel těžkým obdobím, během něhož dokonce pomýšlel na sebevraždu. Petr totiž s bývalou manželkou vychovával dva syny a z několika stran často slýchal, že ten starší není jeho.

Před rokem ho kontaktoval nějaký cizí muž a otevřeně mu řekl, že to starší dítě není Petra, ale jeho vlastní. Už když se malý Sebastian (6) narodil, přišel mu prý anonymní email, kde stálo to samé – že kluk není jeho. Tomu však nepřisuzoval velkou váhu, protože hejtři (nenávistní lidé) jsou různí. Jenže když se ta informace k němu stále vracela z různých stran, nedalo mu to a šel s dětmi na testy DNA.

„A skutečně v nich vyšlo, že Sebík není můj,“ řekl Nasty. A den na to mu jeho dnes už bývalá žena řekla, že od něj odchází kvůli někomu dalšímu. To prý pro něj bylo velmi těžké. „Když se dozvíš, že to, co jsi budoval, se najednou sesypává, tak si nedokážeš představit, že to bude zase lepší. Když už nevíš kam, tak se chceš vygumovat. A přišel jeden den, kdy jsem měl černo. Nemáš přesný plán, jestli někam skočíš nebo si něco někam přivážeš, ale chceš se vymazat,“ popsal moderátor, který nakonec vše zvládnul díky terapiím.

Loni v prosinci navíc vyšel najevo jeho nový vztah, a to s účastnicí Love Islandu Terezou Lojkaskovou. Té vztah s Nathanem nevydržel, jak upozorňuje televize Nova, a štěstí našla v Petrově vypracované náruči. O tom, že spolu chodí napsala na svém Instagramu a také Nasty se na konci května pochlubil společnou fotkou z dovolené z Egypta. Na ni s sebou vzali i oba jeho syny – Sebíka a Patrika (4).

Zdroje: TV Nova, Instagram, Pivo, Sunar a Prachy