Místo rozchodu udělali Adele a její přítel tento zásadní krok ve svém vztahu

Tak dlouho se v zahraničních médiích spekulovalo o rozchodu Adele se sportovním agentem Richem Paulem, až se těmto zprávám rozhodla učinit přítrž samotná zpěvačka. Na Instagramu se pochlubila velmi zamilovanými fotkami a poprvé nechala všechny nahlédnout do svého soukromí, které si jinak pečlivě střeží.

Spekulace začaly potom, co se Rich neobjevil na narozeninách Adele. “Jak čas letí,” napsala k zamilovaným fotografiím na Instagram zpěvačka. Na nich ukazuje důležité milníky ve vztahu s americkým sportovním agentem Richem Paulem.

První snímek vyobrazuje, že si pár pořídil společné bydlení, poté následují fotografie, kde oba doslova září štěstím, společně se smějí. 

Nechybí ani romantický polibek, který dostala Adele nejspíš na podporu v jedné z šaten před koncertem, jak píše server TopStar.

I Adele zřejmě dříve upřednostnila kariéru před vztahy, ale jednou se vdala. Se Simonem Koneckim (47) má jediného syna Angela (9). Rozešli se už v roce 2019, ale rozvodové řízení bylo dokončeno až v březnu 2021, a to hlavně kvůli tahanicím o majetek, kdy si bývalý manžel Adele chtěl ukrojit co největší část z jejího jmění, jak uvedl server Frekvence 1.

Zpěvačka se o jejich nefunkčním vztahu svěřila ve svém posledním albu, kde se snažila svému synovi vše vysvětlit. Musela však být ostražitá. Její bývalý manžel ji smluvně zavázal, že nikdy nebude mluvit o podrobnostech jejich manželství.

Nyní si užívá lásku plnými doušky a my jí to moc přejeme.

Zdroj: frekvence1.cz, topstar.noviny.sk