Míša Kuklová není jen princezna Jasněnka, ale také nadaná malířka. Namalovala dcerku Emmy Smetany, ta je naprosto dojatá

Herečka Michaela Kuklová není jen hvězdou pohádky, princeznou Jasněnkou, ale její talent a druhá vášeň je také malování. V době covidu Michaela zjistila, že se dá vlastně malovat i na zakázku.

Míša Kuklová stvořila velmi krásné dílo, když namalovala dcerku Ariel známé moderátorky a herečky Emmy Smetany. Ačkoli má s malováním i špatnou zkušenost, kdy si jistý pán objednal malbu svého pejska a po dokončení obraz nevyzvedl ani nezaplatil. Míšu Kuklovou to od malování neodradilo. Rozhodla se ale věnovat už jen vlastní tvorbě.

Nevyzvednutý obraz se tenkrát rozhodla darovat jednomu ze svých fanoušků, jak jsme informovali v článku zde. V případu Emmy Smetany zřejmě udělala výjimku a její dceru ztvárnila svýma malířskýma očima. Obraz se jejím fanouškům velmi líbí a získává si jen pochvalné komentáře.

Dcerka Emmy Smetany je opravdu kouzelné děvčátko. Zda bude malířskou rukou Míši Kuklové ztvárněna i její druhá dcerka Lennon se necháme překvapit.

„Celou dobu se snažím z displeje sundat ten vlas přes obličej. Až tak je to realistické,“ zní jeden z komentářů.

„Jsem dojatá“, reagovala sama Emma Smetana.

Snad se Míši Kuklové splní její sen, mít svou vlastní výstavu obrazů, protože štětec v ruce této dámy umí vytvořit neskutečnou nádheru a je pastvou pro oči.

Zdroj: Autorský text