Mirai Navrátil změnil orientaci? U fotky s neznámým fešákem se hromadí gratulace

Zpěvák kapely Mirai, Mirai Navrátil, před pár dny sdílel fotku s tajemným mladíkem. Podle označení, které Mirai k fotce přidal, se jedná o hudebníka, který si říká Lokyo. Jeho pravé jméno ale neznáme. Co nás však zajímá daleko víc, je vztah mezi Miraiem a fešným umělcem. Podle gratulací od známých osobností pod příspěvkem to nahrává myšlence, že mezi oběma muži je víc, než přátelství.

A také popisek, který Mirai ke snímku napsal: „Mám Tě moc rád. Výlet ve dvou.“ Obě věty navíc doplnil srdíčky. A jestli se tedy nejedná o zpěvákův nový vztah, tak je to to nejvřelejší přátelství mezi dvěma muži, co jsme kdy viděli. Oba si užívají dovolenou na ostrově Fuerteventura – zašli spolu na pizzu a na motokáry, jak se Mirai pochlubil ve svým příbězích.

Jestli je mezi nimi opravdu nějaký vztah, není jasné. Nicméně několik celebrit, například Monika Bagárová, Tereza Kerndlová, Pokáč nebo Michaela Ochotská, v komentářích zareagovali jednoduše srdíčkem. Miraiův kolega z kapely Šimon Bílý napsal, že ty komentáře přímo miluje a přidal pár smějících se emotikon. Tak to spíš vypadá, že si to někteří Miraiovi fanoušci, a i my, špatně vyložili.

V dnešní době by to ale nebylo nic podivného. Vzpomeňte například na Milana Peroutku, který léta chodil se ženami a nyní je „ženatý“ s mužem, nebo na opačný případ ve vztahu Daniela Krejčíka a Matěje Stropnického. Tam se ale bohužel jedná o nevěru. Mirai se loni v srpnu rozešel se svou přítelkyní Michaelou. Podle informací webu Expres v tom ale nebyl nikdo třetí. Michaela ale už nový rok oslavila s novým přítelem, jak píše časopis Blesk.

Zdroje: Instagram, Expres, Blesk