Nevěrník Stropnický mladší: Svého přítele měl podvést se ženou!

Zdá se, že nestálost ve vztazích se v rodině Stropnických se dědí. Na Matěje Stropnického (40) totiž praskla nevěra. Svého přítele Daniela Krejčíka (29) měl údajně podvést se ženou. Zjistil to časopis Blesk. Jejich vztah trval 6,5 roku a na jeho začátku si za 12 milionů zámek v Osečanech, který postupně rekonstruovali.

Teď ale s jejich vztahem konec. Matěj byl podle důvěryhodného zdroje Danovi nevěrný. „Bylo to s ženou a Dan se o tom dozvěděl. Strašně ho to ranilo, s Matějem se rozešel a vrátil se do Prahy,“ prozradil nejmenovaný zdroj. Redakce časopisu Daniela kontaktovala, ale se smutným tónem odpověděl, že o tom nechce mluvit. Na druhou stranu, Matěj k tomu neříká vůbec nic.

O něm se ale ví, že předtím, než začal chodit s Danielem, randil s několika ženami. Zdá se, že Matěje zase zlákala druhá strana. Otázkou je, co teď bude s jejich společným majetkem – zámkem. Jeho pořízení prý napadlo právě Daniela, jemuž se teď sesypal celý svět.

K tomu, že je Matěj gay, se bývalý politik přiznal v roce 2017. U svého otce se s pochopením ale nesetkal, připomíná zpravodaj iDnes. Možná, že teď bude mít Stropnický starší větší radost. Přece jenom i on sám opustil Veroniku Žilkovou kvůli mladšímu soustu, Markétě Horňákové. Ta s ním spolupracuje na izraelském velvyslanectví.

Zdroje: Blesk, iDnes